6 مرحله ساده و قدم به قدم برای یک آرایش ملایم صورت روزانه و سرکار مجله کوروش

6 مرحله ساده و قدم به قدم برای یک آرایش ملایم صورت روزانه و سرکار مجله کوروش

کافی است کمی ریمل روی پلک های خود بزنید تا جذاب و زیبا به نظر برسند. اما همان طور که گفتیم، کانتورینگ و هایلایت و رژگونه کاملا به فرم صورت شما بستگی دارند و در آموزش آرایش صورت مهم است که این مراحل را با توجه به فرم صورت‌تان انجام دهید. سرخ کردن گونه‌ ها برای قرن‌ها یکی از عناصر اصلی جذابیت آرایش بوده است. اگر می خواهید کمی رنگ و شادابی به پوست خود اضافه کنید، رژگونه ممکن است کلید اصلی آن باشد. دیگری باید روشن‌تر از رنگ پوست شما باشد و می‌توان از آن برای برجسته کردن قسمت‌های خاصی از صورت یا شفاف‌سازی ظاهر آرایش استفاده کرد.

  • اکنون زمان آن است که پایه‌ی آرایش خود را با پودر فیکس‌های شل یا فشرده تثبیت کنید.
  • یکی از ترفندهای آرایشگران حرفه ای این است که قبل از ریمل زدن روی مژه‌ها را با کانسیلر می‌پوشانند تا مژه‌ها حجیم‌تر به نظر برسند.
  • اسپری یا پودرفیکس می تواند آخرین مرحله آموزش آرایش صورت ، برای روتین آرایش شما باشد.
  • اگر هم می‌خواهید آرایش شما جلوه براق و جذاب‌تری داشته باشد، می‌توانید از هایلایترهای براق و اکلیلی استفاده کنید.
  • از محل رویش مژه‌ها شروع کنید و رنگ را به سمت اطراف پخش کنید.
  • همچنین از انواع کرم پودر، کانسیلر و سایه ای که مناسب پوستتان است هم می توانید استفاده کنید.
  بهترین مارک سشوار خانگی + خرید اینترنتی بهترین یاب | asilbekharid

سر را به سمت عقب بکشید تا بتوانید به خوبی ریشه مژه را ببینید. حالا براش ریمل را از انتها به مژه بچسبانید و با حرکت لرزشی تا انتهای مژه بکشید. آرایش کردن اصولی دارد که اگر از آن‌ها بی‌خبر باشید، نمی‌توانید زیبایی و تناسب را در صورت خود ایجاد کنید. باید حتما روش‌های درست استفاده از لوازم آرایش گوناگون را بیاموزید تا به بهترین نحو از آن‌ها روی چشم‌ها، پوست و لب خود استفاده کنید.

آموزش خودآرایی و آرایش شخصی در ۱۰ مرحله

حتی با انگشت می‌توانید رژ اضافه را از روی لب‌هایتان پاک کنید. برای این کار کافی است انگشت اشاره را وارد دهان کرده، سپس دهانتان را ببندید و انگشت را سریعا بیرون بکشید. از دیگر اقدامات مهم آرایش صحیح صورت در این مرحله، مصرف کانسیلر است. هدف استفاده از کانسیلر این است که لک‌ها و تیرگی‌های پوست را بپوشانید و پوستی با ظاهر یکدست داشته باشید. از کانسیلر می‌توانید برای پوشاندن لک‌ها و سیاهی زیر چشم نیز استفاده کنید. همچنین می‌توانید از کانسیلری استفاده کنید که از رنگ طبیعی پوست‌تان کمی روشن تر باشد.

۷. از هایلایتر استفاده کنید.

اگر قرار است از چند رنگ برای سایه زدن استفاده نمائید، حتما رنگ‌ها و حاشیه آن‌ها را به خوبی با هم ترکیب کرده تا نتیجه بهتری ببینید. _ پوست صورت خود را با استفاده از مرطوب کننده یا کرم زیرساز آرایشی، آماده کنید. آهسته و با نوک انگشت پودر را پخش کنید._ روی قسمت هایی که نمی خواهید برق بزنند مثل اطراف بینی، زیر چشم و پیشانی، کمی پودر فیکس کننده آرایش بزنید. اگر در طول روز، سایه چشم در چین های پلکتان جمع شد، کافیست آنرا با انگشت دوباره پخش کنید._ برای گونه و لب هایتان، رنگ مرجانی یا صورتی کم رنگ انتخاب کنید. کمی از رژ گونه به استخوان گونه تان بزنید و با انگشت کاملا محو کنید.

  ارتودنسی و جراحی فک یا ارتوسرجری برای چه افرادی کاربرد دارد؟

ترتیب استفاده از لوازم آرایش؛ چطور حرفه ای میکاپ کنیم؟

در نهایت می‌توانید روی آن را پنکک بزنید تا پایه مناسبی برای سایه ایجاد شود. این کار باعث می‌شود فضاهای خالی ابروی‌تان بیشتر به چشم بیاید. از سر ابرو شروع کنید و چند خط کوچک مومانند در این قسمت بکشید. در آموزش آرایش صورت حرفه‌ای توصیه می‌شود کشیدن ابروها را از جهت رویش مو (یعنی از پایین به بالا) انجام دهید. بعد از آن خطوط را با یک قلم موی کوچک یا پد آرایشی محو کنید.