۶ مدل آرایش چشم ترند و جسورانه که ظاهری مدرن و جذاب به شما می‌دهند

۶ مدل آرایش چشم ترند و جسورانه که ظاهری مدرن و جذاب به شما می‌دهند

ما سعی داریم در اینجا اطلاعات مفیدی را در رابطه با آرایش چشم برای شما بیان کنیم. یکی از ترفندهای درشت کردن چشم با آرایش استفاده از سایه چشم‌های روشن است. همچنین پوشاندن سیاهی دور چشم‌ها با کانسیلر تاثیر زیادی در درشت کردن چشم‌ها دارد. علاوه بر این حالت دادن به مژه‌ها با فرمژه و ریمل باعث می‌شود چشم‌های‌تان بیشتر به چشم بیاید. برای آرایش لایت دخترانه باید بعد از خط برس دیگر سایه‌ای نزده باشید. با استفاده از این ترفند می‌توانید امتحان کنید که به اندازه کافی آرایش چشم دارید یا خیر.

  • اگر فاصله بین دو چشم شما، کمتر از اندازه یک چشم است، چشمان شما به هم نزدیک و در غیر این صورت، چشم شما فاصله‌دار است.
  • بزرگ دیده شدن چشم‌ها به این معنا است که چشم‌های شما بیدار و هوشیار به نظر برسند و این‌کار می‌تواند موجب شود تا چشم‌های شما بازتر و هوشیارتر دیده شوند.
  • با خط لبی که رنگ آن کاملا مشابه رژلب باشد، محدوده لب را مشخص کنید.
  • حتما سایه را خوب روی پوست پخش کنید که خط اطراف آن به وضوح قابل مشاهده نباشد.
  • اگر به نبال آرایش مناسبی برای یک شب خاص می‌گردید،‌ آرایش چشم راکر انتخاب بسیار مناسبی است.

اگر می‌خواهید چشم درشتی داشته باشید، خط چشم یا سرمه را فقط روی پلک بالایی بکشید. به طور کلی بهتر است از خط چشم مشکی استفاده کنید؛ مگر اینکه چشم‌های شما مشکی باشد. ترجیحا برای آرایش چشم درشت و مشکی از خط چشم مشکی استفاده نکنید؛ به خصوص اگر رنگ پوست روشنی دارید. برای آرایش چشم مشکی درشت بهتر است به جای کشیدن یک خط چشم مشخص، با سایه یا مدادهایی به رنگ خاکستری یا دودی هاله‌ای پشت چشم و زیر چشم بکشید. در این مرحله، لک‌ها و تیرگی‌های دور چشم را با کانسیلر بپوشانید. یک لایه کانسیلر کمک می‌کند که هرگونه تغییر رنگ غیرطبیعی در این ناحیه پوشانده شود.

  فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی دونا کازمتیک

۴. پوست‌تان را با کرم ‌پودر بپوشانید.

از مرکز لب‌ها شروع کنید و رژ لب را به دو طرف لب‌ها پخش کنید. مراقب باشید که رژ لب از خط‌هایی که قبلا با خط لب کشیده‌اید، بیرون نزند. برای شستن صورت از شوینده‌های ملایم صورت استفاده کنید و صورت را به آرامی بشویید.

چند نکته‌ی تکمیلی در زمینه‌ی آرایش چشم برای مبتدیان

الگوهای مختلف خط چشم، می‌توانند ظاهری کشیده یا درشت‌تر به چشم بدهند. اما با وجود چنین مزایایی، بزرگترین اشتباه آرایشی چشم درشت‌ها در همین مرحله رخ می‌دهد. برخلاف تصور بسیاری از شما، خط چشم‌های پهن و کلاسیک برای چشم‌های درشت چندان هم مناسب نیست.

برای اینکه چشم‌های خود را مدل اسموکی آرایش کنید، بهتر است که از یک خط چشم مدادی استفاده کنید؛ چون این مدل خط چشم نسبت به مدل‌های دیگر، معمولا کمی نرم‌تر و کرمی‌تر است. علاوه بر این، شما می‌توانید این مدل خط چشم را با استفاده از یک برس پخش‌کننده روی پلک خود پخش کنید و بدون هیچ زحمتی، چشمان خود را به زیبایی مدل اسموکی آرایش کنید. برخی افراد چشم های ریز و پف داری دارند و برای از بین بردن حالت پف چشم ها که باعث ریزتر شدن چشم ها می شود، بهتر است فرم ابروها را اول اصلاح کنید. در سایه زدن هم بهتر است رنگ روشن بیشتر از رنگ تیره استفاده شود.