کاتالوگ 2022 از مدلهای آرایش لایت مجلسی زیبا و دیدنی آرایش لایت عروس

کاتالوگ 2022 از مدلهای آرایش لایت مجلسی زیبا و دیدنی آرایش لایت عروس

به دنبال ماده ای باشید که برای گونه و لب خیلی خوب می نشینند. • به کمک مداد داخل ابروها و خارج آن را به خوبی پر کنید. • مژه های خود را به کمک فرمژه ، فر نمایید و سپس روی آن ریمل بزنید. • از همین رنگ قهوه ای در امتداد خط مژه انتهایی استفاده کنید تا بتوانید آن را تیره تر سازید. نیازی به مالش اسپری یکبار مصرف نیست، زیرا طی چند ثانیه به طور طبیعی خشک می شود. همانطور که می‌دانید، نحوه این آرایش در سال‌های مختلف تغییر می‌کند.

  • بسیاری از آن‌ها از کرم پودر با کاور بالا استفاده نمی‌کنند و همیشه کرم پودر سبک را جایگزین می‌کنند.
  • بنابراین یا خط چشمی بسیار نازک بکشید و یا با مداد چشم تنها قسمت های نزدیک به ریشه مژه ها را اندکی تیره کنید تا نگاه تان نافذ تر شود.
  • اگر خیلی کم استفاده کنید انگار که اصلاً این مرحله را انجام ندادید و اگر بیش از اندازه استفاده شود شبیه یک کیک ترسناک خواهید شد.
  • از رنگ‌های تیره استفاده نکنید و بیشتر دنبال رنگ‌هایی باشید که شبیه به رنگ طبیعی پوست یا لب هستند.
  • برای مثال اگر از رنگ‌های نئونی برای لباس‌تان استفاده می‌کنید، بهتر است کرم پودر انتخابی شما رنگ برنزه باشد.
  آگهی استخدام؛ جدیدترین آگهی های کار در معتبرترین شرکت ها | sarzaminestekhdam

در ادامه می‌توانید عکس‌هایی از آرایش لایت عروس خانم‌ها در روز عروسی‌شان ببینید. سبک آرایش لایت اروپایی در این نوع از میکاپ لایت، از رنگ‌های بسیار ملایم استفاده می‌شود که به اصطلاح به این نوع رنگ‌ها نود و اسموکی می‌گویند. یکی از پرکاربردترین رنگ‌ها در این نوع از آرایش، رنگ قهوه‌ای در درجه‌های مختلف است. هم‌چنین مژه‌های کم ریمل یکی از ویژگی‌های این نوع از میکاپ لایت است. برای این که زیباترین آرایش لب را داشته باشید، می‌توانید از یک رژ لب دخترانه ملایم استفاده کنید.

– آرایش لایت متناسب با فصل

این کار کمک می‌کند تا پوست از هر گونه آلودگی و چربی اضافه پاک شود. همچنین میکاپ روی پوست تمیز، طراوت صورت را بیشتر می‌کند. در سال 2021 ریمل را نباید زیاد استفاده کنیم اما در سال 2016 ریمل بیش‌تر ترند بود. خط چشم را در سال 2016 تا اواخر 2020 تا گوشه داخلی چشم می‌زدیم اما اکنون فقط باید به چشم کمی حالت دهیم. –  از مقداری سایه چشم لایت که با لباس و آرایش شما هم‌خوانی دارد برای پشت چشم خود استفاده کنید. در این مرحله از کرم پودر سبک استفاده کنید یا با استفاه از کانسیلر لکه‌های پوستی خود را بپوشانید.

آشنایی با سبک آرایش لایت اروپایی و مهم‌ ترین ترفندهای آن

لازم به ذکر است بهتر است رنگی را برای رژ لب خود انتخاب کنید که با لب شما نیز هم‌خوانی داشته باشد. برای یک آرایش لایت بهترین گزینه‌ها رنگ‌های گوشتی، نود (هم‌رنگ پوست) و صورتی روشن است. در این نوع از میکاپ لایت، از رنگ‌های بسیار ملایم استفاده می‌شود که به اصطلاح به این نوع رنگ‌ها نود و اسموکی می‌گویند.

  آموزش صفر تا صد لیفت و لمینت مژه و ابرو

چه رنگ رژ لبی به پوست شما می آید؟

برای آرایش ملایم لازم است ابتدا به زیرسازی پوست‌تان بپردازید. چه کرم‌هایی قبل از آرایش کردن لازم است به پوست‌تان بزنید؟ بهترین چیزی که می‌توانید استفاده کنید، کرم‌های بی بی است. مقدار کمی از آن‌ها را روی صورت بزنید و در تمام پوست پخش کنید.