مراقبت بعد از تزریق ژل لب + مشاوره رایگان و شماره تماس【سال 1402】

مراقبت بعد از تزریق ژل لب + مشاوره رایگان و شماره تماس【سال 1402】

با این حال، پزشک شما ممکن است ناحیه ی آسیب دیده را به آرامی ماساژ دهد. این کار برای از بین بردن هر گونه تجمع یا توده ی فیلر انجام می شود. اگر در سطح پوست برآمدگی وجود داشت، می‌توانید آن ناحیه را ماساژ دهید. بسته به نوع ژل استفاده شده برای شما، امکان دارد احساس کنید که پوست شما کمی سفت شده است. معمولاً طی یک الی دو هفته این احساس رفع شده و پوست دوباره نرم خواهد شد. در اینجا به مباحث تزریق ژل و چربی به لب و تفاوت آنها با پروتز لب می پردازیم و همچنین خطرات احتمالی که ممکن است برای فرد به وجود بیاید را بیان می کنیم تا شما با دید بهتری به انتخاب این روش ها بپردازید.

  • در واقع تزریق ژل به لب، عواض جانبی چندانی ندارد و همه عارضه های ناچیز ناشی از این فرآیند، در زمانی کوتاه از بین خواهد رفت.
  • پس از گذشت ۶ تا ۸ ساعت، می‌توانید به طور ملایم و با مسواک نرم، دندان‌های خود را تمیز کنید.
  • توجه به این نکته مهم است که درجه تورم می‌تواند از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد و ممکن است در نواحی خاصی از صورت یا در افرادی که پوست حساسی دارند بارزتر باشد.
  • همچنین پس از انجام تزریق ژل به لب، باید از مصرف الکل و دخانیات نیز خودداری به عمل بیاورد.
  تعبیر خواب آرایش در خواب برای زنان مجرد، متاهل، زنان باردار و مردان تعبیرفا

شما می توانید برای تزریق ژل به بخش های مختلف صورت مانند لب، چانه، دور چشم و یا خط خنده، به این پزشک مراجعه کنید و مطمئن شوید که به بهترین نتیجه دست پیدا خواهید کرد. همچنین دکتر شهسواری به طور کامل شما را مشاوره می دهند تا مطمئن شوید که بعد از این عمل، باید منتظر چه مواردی باشید. لیفت ‌شدن لب‌ها تنها با تزریق عمودی فیلر حاصل می‌شود و به حجم بیشتر لب کمک می‌کند. در اجرای صحیح تکنیک ژل لب روسی، لب‌ها با رعایت جزئیات و ظرافت، کشیده دیده می‌شوند و کمترین قطرات فیلر در این فرآیند استفاده خواهد شد.

بهترین روش تزریق ژل لب

افرادی که سن بالایی دارند و لب‌هایشان دچار کاهش کلاژن شده است با استفاده از ژل لب می‌توانند طراوت و شادابی را به لب‌های خود بازگردانند. قسمت‌های مختلف لب‌های بالا و پایین، دقت و مدت زمان تزریق متفاوتی را نیاز دارد. از این رو هر چه ناحیه مورد تزریق دقت و وقت زیادی را از پزشک ببرد، هزینه تزریق ژل لب هم بیشتر خواهد شد. این مدل ژل لب هم به این صورت است که متخصص زیبایی تزریق را به گونه‌ای انجام می دهد که فضایی خالی در میان لب‌های شخص ایجاد کند. تزریق ژل لب اگر به درستی انجام نشود، می‌تواند عوارض جبران‌ناپذیری را به همراه داشته باشد. به همین خاطر پزشکان توصیه می‌کنند به داوطلبان که هرگز برای این کار نزد سالن‌های زیبایی نرفته و حتماً پیش یک پزشک معتبر اقدام به پروتز لب کنند.

یافتن پزشک مناسب برای تزریق ژل لب

درواقع زمانی که دهان خود را به‌طور مرتب حرکت می‌دهید، پیوندهای بین ژل شکسته می‌شود و ژل سریع‌تر از حالت نرمال جذب می‌شود. منظور از حرکت لب‌ها  صحبت کردن، جویدن، بوسیدن و حرکات این چنینی است. به خاطر داشته باشید که ماندگاری ژل لب در افراد مسن و کسانی که کلاژن سازی در بدن آن‌ها کاهش یافته است، بسیار کمتر است. این به این معنا است که ماندگاری ژل در افراد جوان بیشتر است و با افزایش سن ماندگاری ژل لب کاهش پیدا می‌کند. فردی که لب های خیلی نازکی دارد و می خواهد کمی فرم لب هایش را تغییر دهد بهترین گزینه برای تزریق ژل لب است. معمولا مناسب ترین میزان تزریق با تشحیص پزشک صورت می گیرد که از یک سی سی شروع می شود.

  مدل ابرو جدید ۱۴۰۲ جدید پهن مناسب برای انواع فرم صورت مگسن

آیا تزریق ژل را می‌توان قبل از 18 سالگی انجام داد؟

شما عزیزان می توانید درباره کسب اطلاعات بیشتر درباره  بهترین متخصص پوست و مو وزیبایی در تهران بر روی لینک  مربوطه کلیک فرمایید. تزریق ژل لب برای هریت ۱۶۵ پوند تمام شد اما بیش از ۷۰۰ پوند را برای عمل‌های ترمیمی هزینه کرد. بسیاری از افراد گمان می کنند که تزریق ژل می تواند سبب کشیده شدن لب ها و شل شدن پوست شوند، در صورتی که اصلا اینطور نیست و کاملا برعکس این مورد صدق می کند.