مدل های زیبای آرایش چشم ریز مجلسی و عروس lupita lemus مجله تصویر زندگی

مدل های زیبای آرایش چشم ریز مجلسی و عروس lupita lemus مجله تصویر زندگی

معمولاً برای آرایش این نوع چشم لازم است کاری کنید تا فاصله دو چشم از یکدیگر و بینی بیشتر به‌نظر برسد. کافی است سایه‌های روشن را داخل چشم و نزدیک بینی بزنید و سایه تیره را در انتهای چشم بزنید. دقت کنید سایه انتهای چشم را باید به‌گونه‌ای بزنید که حالتی گرد به چشمان خود بدهید. خط چشم در چشمان اینچنینی را ترجیحاً ضخیم‌تر بکشید و زیر آن از سایه اسموکی در انتهای چشم استفاده کنید. فرمژه را چند ثانیه نگه دارید و با انگشت‌تان کمی مژه‌ها را خم کنید. البته این کار برای شما ضرورتی ندارد و تنها به درشت‌تر به نظر رسیدن چشم‌ها کمک خواهد کرد.

  • همه ما زیبایی را دوست داریم و هنر آرایش در میان زنان یک هنر ذاتی بوده و از زمان های گذشته تا به امروز وجود داشته است.
  • نکاتی که تا به اینجا مقاله گفتیم، نکاتی بسیار ساده و کاربردی برای افرادی هستند که تازه در حال یاد گرفتن فرآیند آرایش صورت هستند.
  • در مورد گوشه های داخلی هم می  توانید بخشی را به رنگ سیاه و سفید و به سمت خارج چشم بکشید.

معمولا در آموزش سایه چشم ساده توصیه می‌شود از رنگ‌های خنثی مانند قهوه‌ای، طلایی و یا مسی استفاده کنید. سه رنگ در سه طیف مختلف انتخاب کرده و رنگ تیره‌تر را در گوشه خارجی چشم، رنگ متوسط را در وسط پلک و رنگ روشن را در گوشه داخلی چشم (مانند تصویر) بزنید. سایه چشم عمق و بعد زیبایی به چشم‌های‌تان می‌بخشد و اگر به درستی از آن استفاده کنید، باعث می‌شود چشم‌ها بزرگتر به نظر برسند.

  ثبت شرکت در دبی اخذ اقامت دبی با ثبت شرکت هزینه و شرایط جدید 2023 | do-tourism

مدل آرایش چشم سبز تیره و بنفش

3- سایه بیرنگ را بر روی پلک بالا، از مرکز تا گوشه های داخلی اعمال کنید. این آرایش چشم یک ظاهر سرزنده و ساده روزانه است که چشم شما را به مقدار مناسب تعریف و رنگ می دهد. 2- با سایه هلویی ملایم و با استفاده از یک برس مخصوص ترکیب سایه ،خط چروک چشمتان را مشخص کنید. 2-با یک مداد چشم سیاه، خط تلاقی پلک پایینی و بالایی را پرکنید. این مدل برای اکثر رنگهای چشم کاربرد دارد، ولی روی چشم های روشن جلوه بیشتری خواهد داشت.

آرایش چشم

در این مقاله آموختید آرایش مدلهای مختلف چشم به چه نحو انجام می‌شود و در واقع برای میکاپ هر مدل چشم، چه نکاتی را باید رعایت کرد. اگر در این زمینه سوال یا نظری دارید، خوشحال می‌شویم آن را در قسمت دیدگاه‌ها با ما و دیگر همراهان عزیز مجله زیبایی میس و مستر در میان بگذارید. در این مدل چشم‌ها، یک لایه پوست روی پلک‌ها افتاده و باعث می‌شود پلک بالایی کوچکتر به نظر برسد.

در این مقاله به آموزش آرایش چشم درشت در چند مرحله ساده، معرفی بهترین مدل خط چشم برای چشم درشت و به طور کلی توضیح ترفند‌های مهمی در آرایش چشم درشت می‌پردازیم. این ترفندها از شما یک آرایشگر و خودآرای حرفه‌ای می‌سازد؛ تا انتها با ما همراه باشید. برای کشیدن خط چشم چشمهای درشت از دو سوم بیرونی پلک بالایی‌تان شروع کنید و خط چشم مشکی را در راستای خط مژه خود بکشید. سعی کنید حتی الامکان خط چشمی که می‌کشید، تمیز و مرتب باشد. یک نکته مهم در کشیدن خط چشم برای چشمهای درشت این است که وقتی به انتهای خط مژه رسیدید، بال کوچکی را در گوشه چشم‌ها بکشید. بال خط چشم مخصوص چشم درشت بهتر است بسیار کوچک و تنها در حد یک چهارم یک سانتی‌متر باشد.

  تفاوت گریم و میکاپ در چیست و آموزش اصول گریم و میکاپ گل من و تو