مدل های آرایش صورت و مدل میکاپ صورت جدید 1402 2023

مدل های آرایش صورت و مدل میکاپ صورت جدید 1402 2023

آرایش خلیجی نیز یکی از زیرمجموعه‌های همین آرایش عربی است که در آن تمرکز اصلی آرایش بر روی چشم‌ها است. به‌طور کل آرایش عربی، آرایشی غلیظ محسوب می‌شود که با ترندهای جهانی سال ۲۰۲۲ فاصله زیادی دارد. این رنگ ها به نحوی مورد استفاده قرار می گیرد که طراوت طبیعی چهره حفظ گردد.نکته ی قابل توجه در آرایش هالیوودی عدم وجود توازن بین آرایش چشم ها و لب ها می باشد. مزیت میکاپ و آرایش اروپایی یا HD این است که شما را در جلو و یا بیرون از دوربین خیلی طبیعی به نظر می رساند و پوست را جوان و درخشان میکند. این سبک از جدیدترین انواع سبک و مدل آرایش و میکاپ (Makeup) میتواند برای عروس خانم ها در شب عروسی استفاده شود.

  • برای آنکه قسمتی از صورت شما مورد توجه بیشتری قرار گیرد، از روشنایی مختصری در آن قسمت صورت خود استفاده می‌کنید تا توجه را به برخی نقاط صورتتان جلب کنید.
  • برخی از شینیون ها نیاز به زمان زیادی داشته و به همین دلیل از قبل اعلام میشود تا زودتر در سالن زیبایی حضور داشته باشید.
  • به همین علت برای داشتن آرایش هندی؛ با یک مداد سیاه داخل و بالا و پایین چشم را سیاه کنید و یک خط نه چندان بلند روی پلک بالایی در خط مژه ها طراحی نمایید.حال، مقداری ریمل روی پلک ها بزنید تا کاملا مشخص و سیاه شود.
  • در این سبک از آرایش، از سایه های براق و اکلیل دار، رژ لب های براق و حتی رژ گونه های اکلیل دار استفاده می شود.
  پاکسازی پوست و مزایای آن دکتر مصطفی خدایاری

البته نباید این فرم از انواع فرم صورت را با فرم صورت قلبی شکل اشتباه بگیرید! چرا که افراد با فرم صورت لوزی یا الماسی شکل برخلاف فرم صورت قلبی شکل پیشانی باریکی دارند. •استفاده از سایه‌های اکلیلی، رژگونه‌های براق، کرم‌پودرهای براق. که  با کشیدن خط چشم در بالا و پایین چشم ها به صورت موازی و هم راستا، شروع می شود و تا یک بند انگشت  بعد از قسمت انتهای پلک ادامه پیدا می کند. لازم به ذکر است که استفاده از رنگ های متنوع رژ لب و رژ گونه بدون محدودیت است .

روز مادر سال ۱۴۰۱ چه روزی است؟

توصیه میکنیم برای اطمینان از ایمنی و کیفیت، مراحل آرایش دائمی را فقط در کلینیک های معتبر انجام دهید. حتی متعادل‌سازی آرایش صورت در دو قسمت چشم و لب در این سبک کاملاً متناسب است؛ یعنی اگر چشم‌ها آرایش بیشتری داشته باشند، باید از رژلب ملایم‌تری استفاده کرد و بالعکس. در مدل‌آرایش کلاسیک استفاده از خط چشم و رژ گونه آزاد است اما تأکید بیشتر بر روی آرایش لب و آرایش چشم است. سابقه آرایش کلاسیک به فرانسه بازمی‌گردد و این سبک در سال ۱۹۲۰ هم‌زمان با انقلابی که در کارخانه‌های تولید لوازم‌آرایشی که منجر به تولید سایه و رژ گونه‌های رنگی و رژلب‌های متنوع شده بود، ابداع شد. با ظهور فیلم‌های صامت و نمایش بازیگران زن مدل‌آرایش کلاسیک به‌سرعت در میان همه مردم محبوب شد و به‌ موازات پیشرفت صنعت سینما؛ دنیای لوازم آرایشی نیز دگرگون شد.

براش کانسیلر

به همین دلیل بر اساس سبک انتخابی میکاپ که می تواند عربی یا خلیجی، هندی، اروپایی و ترکی و ایرانی و غیره باشد، در نهایت با رعایت اصول مهم و پایه و استفاده از خلاقیت میکاپ آرتیست به بهترین نتیجه دست پیدا کرد. سالن زیبایی شبنم نظیف در ادامه تکنیک های مختلف آرایش و میکاپ عروس برای پوست های روشن و سبزه با فرم های صورت مختلف را بررسی و نکات حرفه ای را در این زمینه ارائه می دهد. دختران و زنان عربی، اغلب چشمانی درست و مشکی دارند که از همین حربه برای جلوه بیشتر میکاپشان استفادهد میکنند. بیشتر فوکوس آرایش عربی و خلیجی روی چشم ها است و برای انجام اینکار از بکار بردن هیچ رنگی ابایی ندارند. آرایش چشم در سبک عربی معمولا ترکیبی از چند رنگ است که بصورت لایه ای روی هم کشیده شده اند. آن‌ها بیشتر از رنگ‌های تند مانند قرمز، آبی، مشکی و طلایی استفاده می‌کنند که باعث می‌شود چشم‌هایشان چشمگیرتر به نظر برسد.

  آموزش فارکس رایگان از مبتدی تا پیشرفته + ویدیو و PDF آکادمی مجیدی راد | فارسی سواپ

آشنایی با هشت رنگ موی سال ۲۰۲۲

لازم به ذکر است در آرایش خلیجی چسباندن نگین در گوشه های چشم به وفور دیده می شود. رنگ های مورد استفاده برای گونه ها و لب ها غالبا شاد و زنده هستند، این رنگ ها شامل صورتی تیره، قرمز، زرشکی،بنفش و …می باشد. این روزها دختران جوان تمایل دارند در مهمانی ها و مجالس صورتی خاص و در عین حال زیبا داشته باشند.