محلول پاک کننده آرایش کلاسیک سسدرما: مرطوب کننده #تخفیف ویژه : شمال مال

محلول پاک کننده آرایش کلاسیک سسدرما: مرطوب کننده #تخفیف ویژه : شمال مال

از مهم‌ترین مزایای آرایش کلاسیک، این است که باعث می‌شود، توازنی شیرین در ظاهر به‌وجود بیاید. کرم زیر ساز آرایش کلاسیک، پوستتان را برای آرایشی طبیعی با جلوه ی مات آماده می سازد . به‌طور کلی هم گونه‌های صورتی به پوست‌تان جلوه زیبایی و سلامتی می‌دهند. یادتان باشد که در استفاده از رژگونه اغراق یا زیاده‌روی نکنید چون اگر گونه‌ها بیشتر از اندازه سرخ شوند، حالتی در شما به وجود می‌آید که انگار تب دارید یا پوست‌تان دچار حساسیت است. ابروها در این روش تمیز و مرتب‌اند و تعادل در میزان ضخامتشان وجود دارد.

  • خط چشم رنگی در این مدل جایی ندارد و با استفاده از مداد یا خط چشم مایع مشکی اجرا می‌شود.
  • صنعت تولید محصولات آرایشی به حدی رشد کرده است که هر شخصی با هر سلیقه‌ای می‌تواند به کالای مورد نظر خود دسترسی داشته باشد و محصول مورد نظرش را انتخاب کند.
  • استفاده از رنگ‌های سرد و گرم به یک میزان مورد توجه بوده و با رعایت هارمونی رنگ‌ها در چهره مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  • این نوع از آرایش، آرایش پایه و اصلی است که عاری از هرگونه نقش و نگار می باشد.

در آرایش لایت حالت طبیعی روی صورت حفظ می شود یعنی از رژلب های پررنگ و تیره یا آرایش غلیظ و سنگین خبری نیست و همه چیز طبیعی و نچرال است. گونه‌ها را با رژگونه صورتی یا سرخ (با توجه به رنگ رژلب) رنگ بزنید. محل رژگونه را طوری انتخاب کنید که هم به مرکز صورت نزدیک باشد و هم با حالت چهره تناسب داشته باشد. بریم سراغ ریمل، اگر دوست داشته باشید میتونید از یک مژه مصنوعی ظریف و بلند استفاده کنید و اگر نه، میتونید فقط ریمل استفاده کنید.

  میکاپ خیس آموزش آرایش خیس 2023

ویدیو آموزش میکاپ کلاسیک

یکی از دلایل این است که این رنگ در هماهنگی با پوست‌های مختلف است؛ به‌عبارت خودمانی، به همه می‌آید. دلیل دیگر این است که این رژ به‌تنهایی می‌تواند حکم یک آرایش کامل را داشته باشد. با رژ قرمز شما چند برابر زیباتر و خاص‌تر می‌شوید و دیگر نیاز به استفاده از لوازم آرایشی دیگر نخواهید داشت. ترندها و مدل‌های مختلف آرایش مو و صورت می‌آیند و می‌روند اما آرایش کلاسیک همیشه با ما می‌ماند.

پد لاک پاک کن هدی بیوتی

در سبک میکاپ اروپایی از آرایش لایت و سبک استفاده می‌شود. استفاده نامحسوس از رنگ‌های لایت در صورت، آرایش چشم و لب به یک اندازه سبک و ملایم است و بیشترین تمرکز برای زیباسازی پوست صورت می‌گیرد. استفاده از رنگ‌های سرد و گرم به یک میزان مورد توجه بوده و با رعایت هارمونی رنگ‌ها در چهره مورد استفاده قرار می‌گیرد.

یکی دیگر از اصول آرایش کلاسیک این است که چشم‌ها را درشت‌تر و جذاب‌تر از همیشه نشان بدهید. شاید این مورد کمی تازه‌تر از راهکارهای دیگر این سبک از آرایش باشد اما همچنان از اصولی مشابه پیروی می‌کند. پوست شما بدون اینکه یک پاک‌ کننده قوی از آن محافظت کند بسیار آسیب پذیر است. آلودگی ها و لوازم آرایشی که روزانه از آنها استفاده می‌کنید و حتی کرم‌ های ضد آفتاب نیاز به پاک شدن دارند که با استفاده از این محلول در شب، خیال شما از بابت آنها راحت خواهد بود. همچنین ترشح سبوم بر روی پوست شما نیاز به کنترل دارد که این کار را محلول پاک کننده کلاسیک سسدرما به خوبی وقتی در شب و بعد از رسیدن به خانه یا قبل از خواب از آن استفاده می‌کنید، برای شما انجام می‎دهد.

  40 میکاپ عروس برای عقد و عروسی- ترند آرایش عروس 1402 بزمینه