لیفت ابرو چیست ؟ هزینه، روش ها، مزایا و عوارض کلینیک خانه سفید

لیفت ابرو چیست ؟ هزینه، روش ها، مزایا و عوارض کلینیک خانه سفید

داوطلبین ایده آل برای این روند درمان، افرادی هستند که دارای خطوط اخم نامطلوب و زشت در ناحیه پیشانی خود بوده، ابروهای سنگینی داشته یا یک خط عمیق در بالای بینی آنها وجود دارد. در مواردی درد بعد از عمل لیفت آندوسکوپیک گزارش شده است که البته با داروهای مسکن و خوراکی به خوبی قابل کنترل است. بعد از طی ۴۸ ساعت درد کم‌ کم رو به بهبودی و ازبین‌رفتن می‌گذارد. بعد از عمل لیفت ابرو و پیشانی در تهران ، شما حس کشیدگی در پیشانی و ابرو‌ها خواهید داشت. در این روش با استفاده از انرژی فراصوت، عضلات صورت و بدن را تحریک می‌کنند تا کلاژن تولید کند و جایگزین کلاژن‌های از دست رفته شود.

  • در این مرحله اگر ابروهای شما نیاز به اصلاح فرم دارد، می‌توانید آن را با مدادهای ابرو تصحیح کنید.
  • پوست به مرور زمان خاصیت ارتجاعی خود را به دلیل کاهش تولید اصلی ترین فاکتورهای حالت ارتجاعی پوست یعنی الاستین و کلاژن ، از دست می دهد.
  • البته هنوز هم برای لیفت ابرو از روش های جراحی نیز استفاده می شود، برای انجام این روش از طریق پیوند زدن نوعی نخ جراحی با اطراف ابرو این کار را انجام می دهند.
  • بیشتر افراد به دلیل زیبایی و جوان سازی چهره اقدام به لیفت ابرو می‌کنند؛ اما در برخی افراد هم افتادگی ابرو موجب ایجاد مشکلاتی شده است و این اشخاص به همین دلیل به سراغ لیفت ابرو می‌روند.
  • این برش‌ها بسیار کوچک هستند و عمدتا در قسمت مرکزی ابروها قرار می‌گیرند.
  تعبیر خواب آرایش در خواب برای زنان مجرد، متاهل، زنان باردار و مردان تعبیرفا

در اثر افزایش سن و پیری بافت‌های بدن، آسیب ناشی از آفتاب و تغییر وزن، بافت‌های بدن دچار افتادگی می‌شوند. برحسب ژنتیک فرد و حجم عضلات و نحوه‌ی استفاده فرد از عضلات پیشانی، نواحی مختلف ابرو درجات متفاوتی از افتادگی را پیدا می‌کنند. در واقع عضلات پیشانی ابرو را به سمت بالا کشیده و عضلات اخم و پلک، ابرو را به سمت پایین جابجا خواهند کرد.

بهترین روش غیر جراحی لیفت ابرو کدام است؟

دکتر رفیع پرنیا فوق تخصص جراحی پلاستیک برای بزرگ کردن سینه ها از روش ها و تکنیک های مختلفی استفاده می کنند که برای زیباجویان نتایج بسیار درخشان و… در  این روش برای بالا کشیدن ابرو از تزریق ژل استفاده می کنند. با تزریق ژل ابروهای افتاده به حالت طبیعی قبل خود برگرداننده می شوند. در انتها به بررسی روش های جایگزین برای جراحی لیفت ابرو یا همان روشهای غیر تهاجمی میپردازیم. از دیگر مزایای جراحی لیفت مستقیم ابرو، امکان فرم دهی بهتر به ابرو است.

گام نخست: انتخاب جراح قابل اعتماد

همه ی نمونه کارهای کلینیک الیزه لانژه را میتوانید ضمن عضو شدن تنها با کلیک بر روی آیکون اینستاگرام سمت چپ صفحه ای که مهمان آن هستید مشاهده کنید. کارشناسان ما پرسش های شما در خصوص زیبایی و جوانسازی را بی پاسخ نخواهند گذاشت. لیفت ابرو که به سه شکل دائم، نیمه دائم و موقت انجام می‌شود امروزه به یکی از پرطرفدارترین مسائل در حوزه مد و زیبایی تبدیل شده است.

برخی افراد دچار عدم تقارن در ناحیه ابرو بوده و در صورت مراجعه به پزشک مجرب می‌توانند با انجام لیفت ابرو و پیشانی این مورد را برطرف کنند. انواع روش‌های زیبایی برای خانم‌های باردار و شیرده توصیه نمی‌شود. جراح در این روش برشی بالای پیشانی دقیقا در خط رویش مو ایجاد می‌کند. در این حالت به جای پوست سر، قسمتی از پوست پیشانی برداشته می‌شود. در افرادی که خط رویش مو عقب است، جراح لیفت ابرو و پیشانی از خط رویش مو را پیشنهاد می‌دهد.

  انواع سبک میکاپ