قشنگترین مدل ابرو پهن خوش حالت بسیار زیبا و جذاب مگسن

قشنگترین مدل ابرو پهن خوش حالت بسیار زیبا و جذاب مگسن

ابروهای صاف سبب می‌شود تا فرم صورت بیضی‌تر و کوتاه‌تر به نظر برسد. اما افرادی که چهره‌ کشیده و بیضی دارند و دوست دارند از طریق تغییر فرم ابروی خود به سبک صاف به فرم چهره‌ گردتری برسند، می‌توانند از تکنیک لمینت ابرو برای داشتن ابروهای صاف استفاده کنند. بد نیست بدانید ابروهای پهن با انواع رنگ پوست سازگار بوده و می‌تواند یکی از زیباترین مدل‌های ابرو به شمار آید. آنچه اهمیت دارد این است که افرادی که مدل ابروی پهن دارند بهتر است ابروها را همواره به سمت بالا شانه زده تا ظاهری جذاب‌تر به چهره‌ خود ببخشند.

  • ممکن است در اثر انجام این روش، التهاب یا قرمزی پوست در بانک مو و محل پیوند ایجاد شود اما پس از چند روز مصرف دارو یا اعمال لوسیون، این مشکل هم برطرف می‌شود.
  • برخی افراد یا اصلاٌ بانک مو ندارند و یا قدرت ریشه‌‌های مو بسیار ضعیف است که در این صورت از روش Bio Fiber استفاده می‌کنند.
  • در واقع ابروهای نوک تیز در قسمت ابتدایی ضخیم‌تر بوده و در قسمت انتهایی کشیده‌تر و نازک‌تر می‌شود که همین امر سبب می‌شود جزو پرطرفدارترین و محبوب‌ترین مدل‌های ابرو به شمار روند.
  • پس بهترین مدل ابرو برای این افراد ابروی پهن، تیره و زاویه دار است تا به جای چانه، اول چشم‌ها به نظر آید و باعث زیباتر شدن فرم صورت شود.
  The 10 Best Filtered Water Bottles of 2024 | unitedbluerise.com

برای شروع یک براش آرایشی بردارید و قلم مو را در کنج بینی خود قرار دهید. محل تقاطع انتهای قلم مو با ابروهایتان دقیقا نقطه شروع ابروهایتان است. اگر از چشم‌ های فاصله دار برخوردار هستید، ابروهای خود را پر کنید. بنابراین به جای کشیدن ابروهایتان، روی نظافت و تمیز بودن آن تمرکز کنید.

یخ تراپی: چگونه ماساژ یخ برای پوست شما مفید است

بنابراین لازم است حتماٌ قبل از انجام پیوند ابرو، از متخصص بخواهید انواع مدل کاشت ابرو را در میان نمونه کارهای خود به شما نشان دهد تا بتوانید از عملکرد و ظرافت عمل او مطمئن شوید. ابرو را می‌توان یکی از مهمترین اجزای چهره دانست که فرم آن می‌تواند به شکل مستقیم بر زیبایی چهره، درشت و کوچک نشان دادن چشم‌ها و هارمونی اعضای چهره تاثیرگذار باشد. ابروها دارای شکل‌های مختلفی اعم از انواع پهن، صاف، نازک، شمشیری، گرد و… بوده که انتخاب بین آن‌ها باید متناسب با فرم صورت و فرم چشم‌ها انجام شود. انتخاب صحیح فرم ابرو می‌تواند در زیبا و جوان‌تر نشان دادن چهره تاثیرگذار باشد. ابروهای شمشیری بلند برای افرادی که لب‌های برجسته و فرم بینی گردی دارند نیز گزینه‌ مناسبی خواهد بود.

مدل ابرو صاف

معمولا برای خانم ها ابروهای نازک ( البته نه خیلی نازک) بیشتر مد شده است. در این مورد هم باز بستی به سلیقه شما بستگی دارد و باید به ویژگی های ظاهری خود توجه کنید. اگر مایل هستید پس از برداشتن ابروهای خود از رنگ ابرو برای دادن فرم بهتر به ابروهای خود استفاده نمایید پس بهتر است رنگ ابرو را با توجه به رنگ پوست و رنگ مو انتخاب کنید. مدل ابرو مناسب برای صورت مثلثی، ابرو های رو به سمت بالا و دنباله دار می باشد، که صورت شما را شیک و زیبا نشان می دهد. درصورت های گرد از مدل ابرو تیز بلند زاویه دار  استفاده می شود تا صورت را کشیده تر نشان دهد. برای اطلاع از هزینه کاشت ابرو خود می توانید با مشاورین کلینیک فوق تخصصی پوست و مو هلیا به صورت کاملا رایگان از طریق شماره ۰۲۱۷۹۵۴۷ در ارتباط باشید.

  بوتیک ماتیک پوشاک زنانه

فرم کلاسیک ابرو، قوس خفیف به سمت دم، بعنوان همه کاره‌ترین راه برای فرم دادن و پرکردن ابروهای شما است. این شکل می‌تواند معجزه کند تا جزئیات زاویه‌ایی تیز را به صورت گردتر بیاورد. همچنین برای افرادی که دوست دارند موهای خود را از صورت خود دور نگه دارند، اما همچنان می‌خواهند جزییات کادربندی را به صورت خود اضافه کنند، بسیار جذاب است. اگر شما نیز جز افرادی هستید که دارای چشمان درشت هستند و تمایل ندارید که بزرگتر از آن دیده شوند. ولی اگر مدل ابروی گرد را دوست ندارید و یا تصور می کنید که این مدل ابرو با صورت شما سازگار نیست، می توانید از مدل ابروی گرد که قوس آن رو به بالا است استفاده نمایید.