فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی اصل چهره آرا

فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی اصل چهره آرا

برای هایلایت کردن صورت می‌توانید از هایلایتر کرمی، پودری یا استیکی استفاده کنید. انتخاب نوع هایلایتر به سلیقه شما و نوع کرم پودرتان بستگی دارد؛ برای مثال اگر کرم پودر شما مایع است، چون پوست‌تان نرم می‌شود بهتر است از هایلایتر پودری استفاده کنید. و یا اگر می‌خواهید ظاهر نهایی آرایش شما براق شود، از هایلایترهای مایع یا کرمی استفاده کنید. به هر حال هایلایتر باید یک درجه روشن‌تر از رنگ پوست‌تان باشد. اگر هم می‌خواهید آرایش شما جلوه براق و جذاب‌تری داشته باشد، می‌توانید از هایلایترهای براق و اکلیلی استفاده کنید.

  • با کانتورینگ می‌توانید به صورت خود فرم بدهید مثلا می‌توانید بینی خود را کوچک‌تر نشان دهید.
  • کرم پودر را کاملا روی کل صورت‌تان پخش کنید؛ به نحوی که هیچ ردی از آن باقی نماند.
  • ایده آل شست‌‌ و شوی صورت دوبار در روز است، یکبار صبح و یکبار شب قبل از خواب با آب خنک صورتتان را بشویید.
  • توجه داشته باشید که استفاده بیش از حد از کانسیلر، آرایش شما را مصنوعی و قدیمی نشان می دهد.

با مشخص کردن محدوده لب، به راحتی می‌توانید از رژ لب استفاده کنید. در نهایت، رژ لب با کمک خط لب، صاف‌تر و دقیق‌تر به نظر می‌رسد. ولی خط چشم کشیدن در پلک پایین، بستگی به نوع آرایش و ظاهر نهایی که مدنظرتان است بستگی دارد. با همین خط چشم و سایه می‌توانید چشمان خود را درشت‌تر یا ریزتر جلوه دهید.

  قشنگترین مدل ابرو پهن خوش حالت بسیار زیبا و جذاب مگسن

نحوه‌‌ی صحیح آرایش صورت برای افراد مبتدی

توجه داشته باشید که در صورتی که تمایل دارید کرم پودر به خوبی روی پوست شما قرار گیرد و ماندگاری بیشتری داشته باشد، حتما باید از پرایمر استفاده نمایید. برای این منظور می توانید از پرایمرهای متنوع که برای نوع و نیازهای پوستی مختلف طراحی شده اند استفاده نمایید. با خط لبی که رنگ آن کاملا مشابه رژلب باشد، محدوده لب را مشخص کنید. خط لب را با تراش مخصوص تیز کنید تا خط‌هایی باریک‌تر و دقیق‌تر بکشید.

کرم پودر گیاهی چای سبز کانسیلر دار دوسه doucce

برای اینکه لب‌های شما ظاهری طبیعی‌تر داشته باشد، رنگ‌های طبیعی و مشابه رنگ طبیعی لب را انتخاب کنید. اگر دوست دارید رژلب در صورت‌تان به وضوح دیده شود، رنگ‌های روشن‌تر یا تیره‌تر را با توجه به رنگ پوست انتخاب کنید. وقتی که به پایان مراحل آرایش صورت نزدیک می‌شویم، نباید هیچ نکته‌ای را سرسری بگیریم. رژ لب مورد علاقه خود را برداشته و از وسط لب شروع کرده و آن را به گوشه‌ها برسانید؛ افراط نکنید و از زدن رژ به بالای خط لب‌ خودداری کنید. رژ لب میتواند چهره شما را تغییر دهد و نقش مهم در زیبایی چهره شما دارد.

این مرحله آرایش شما را تثبیت می کند و دوام آن را بالا می برد. برای این منظور می توانید از انواع فیکساتورها که به صورت اسپری فیکس و یا پودر فیکس موجود هستند استفاده نمایید. یک بار دیگر به چهره‌تان دقت کنید و آرایش‌تان را دقیقا بررسی کنید.