صفر تا صد آموزش آرایش صورت فروشگاه اینترنتی فیوشا

صفر تا صد آموزش آرایش صورت فروشگاه اینترنتی فیوشا

بنابراین بدون در نظر گرفتن این موارد، نمی‌توان به سبک حرفه‌ای‌ها آرایش کرد. آموزش آرایش صورت تان را از همین امروز شروع و با ما تمرین کنید. این مدل آرایش چشم که بیشتر از مدهای دهه‌ی ۹۰ میلادی الهام گرفته شده است، در سال‌های اخیر باز هم به لیست پرطرفدارترین مدهای آرایشی بازگشته و به ویژه برای مهمانی‌ها مناسب است. حالت شیک و جذابی که آرایش چشم اسموکی ایجاد می‌کند باعث گیرایی بیشتر چهره و حتی تیپ شما می‌شود.

  • اسفنج را در پودر بزنید و آن را به آرامی روی صورت زیر چشم قرار دهید.
  • در این لیست ما برای شما آرایش و میکاب های زیبا و جذاب که می‌توانید در مهمانی‌های دورهمی و در مجالس عروسی، انجام دهید را آماده کرده‌ایم.
  • از یک رنگ روشن‌تر هم برای گوشه داخلی چشم تا وسط پلک استفاده کنید و رنگ‌ها را طوری مخلوط کنید که مرز مشخصی نداشته باشند.

البته رژ گونه را می‌توانید با تجه به فرم صورت، به شکل‌های مختلفی روی صورت اجرا کنید. بعد از اینکه کرم پودر زدن را کامل کردید، صورت‌تان صاف و بدون عمق به نظر می‌رسد چون همه قسمت‌های آن یکدست و یک‌رنگ است. برای اینکه به صورت‌تان حالت و عمق بدهید باید در آن سایه و روشن ایجاد کنید. اما اگر این نوع تاج‌ها مورد توجه این افراد قرار نگیرد، میتوانند از تاج بالای سر با ارتفاع حداکثر ۵ سانتی‌متر که بالای ان هلال است نه نوک تیز استفاده کنند. اما افراد دارای صورت کشیده و لاغر، نباید به سمت تاج‌های بلند بروند. حتی اگر این مد تاج‌ها مورد پسندشان بوده و مد روز باشد نباید با توجه به فرم صورت این نوع تاج را ترجیح دهند.

  تعبیر خواب آرایش در خواب برای زنان مجرد، متاهل، زنان باردار و مردان تعبیرفا

نکات آموزش جدیدترین آرایش صورت

حتی با انگشت می‌توانید رژ اضافه را از روی لب‌هایتان پاک کنید. برای این کار کافی است انگشت اشاره را وارد دهان کنید، دهانتان را ببندید و انکشت را سریعا بیرون بکشید. از مرکز لب‌ها شروع کنید و رژ لب را به دو طرف لب‌ها پخش کنید. مراقب باشید که رژ لب از خط‌هایی که قبلا با خط لب کشیده‌اید، بیرون نزند. فراموش نکنید که همیشه در انتهای روز، باید آرایش‌تان را پاک کنید و هرگز با آرایش به خواب نروید. در نتیجه، احتمال جوش زدن، ایجاد لک و چین و چروک پوست، بیشتر می‌شود.

تکنیک‌های اشتباه محو کردن

مرتب و زیبا بودن در همه حالت و همه جا خیلی خوب است ولی بعضی عادت‌های غلط در آرایش صورت می‌تواند عواقب بدی برای شما به همراه داشته باشد. عادت استفاده مدوام از رژ باعث از بین رفتن خط لب شما می‌شود. بعضی از خانم‌ها بر  این باورند که استفاده از پنکک آن‌ها را از مصرف کرم پودر و کانسیلر بی‌نیاز می‌کند. ولی این یک باور غلط است، زیرا پنکک به خطوط روی پوست نفوذ می‌کند و باعث می‌شود پوست شما چروک و پیر‌تر نشان دهد .توصیه می‌شود از پنکک فقط در ناحیه روی بینی و پیشانی استفاده کنید. رنگ خط لب باید با رنگ لب‌ها و رنگ رژی که انتخاب کرده‌اید، هم خوانی داشته باشد.

از یک هایلایتر برای کل پلک خود استفاده نکنید بلکه از یک رنگ تیره‌تر برای استخوان ابرو و از رنگ‌های روشن‌تر در پشت پلکتان استفاده کنید که در نور خورشید جلوه بیشتری دارند. بهتر است برای آرایش کردن از محیطی با نور طبیعی استفاده کنید تا در میزان استفاده از لوازم آرایشی و همچنین انتخاب رنگ آنها دچار اشتباه نشوید. اگر لباس پر زرق و برقی انتخاب کرده‌اید آرایش ملایمی در نظر داشته باشید. استفاده همزمان آرایش زیاد و لباس شلوغ ترکیب قشنگی برای شما نیست. رنگ ریمل خود را دو یا سه درجه تیره‌تر از رنگ ابروهایتان انتخاب کنید. این مدل آرایش لب باعث می‌شود صورت شما به ویژه در روزهای سرد، گرمای بیشتری داشته باشید.

  رژ لب های برند شون ؛ انواع رژ لب جامد و مایع گیاهی و اصل شون