ثبت شرکت در دبی اخذ اقامت دبی با ثبت شرکت هزینه و شرایط جدید 2023 | do-tourism

ثبت شرکت در دبی اخذ اقامت دبی با ثبت شرکت هزینه و شرایط جدید 2023 | do-tourism

در مرحله اول ثبت شرکت در امارات، کارشناسان حامی مهاجر یک جلسه مشاوره با شما تنظیم می‌کنند و ضمن بررسی کامل شرایط شخصی و اهداف شما، بهترین نوع ثبت شرکت در دبی و مجوز کاربری آن را به شما معرفی می‌کنند. در این مرحله هزینه تمام مراحل ثبت شرکت دبی به شما بیان خواهد شد و همچنین لیستی از مدارک مورد نیاز نیز برای شما آماده خواهد شد. اگر قصد توسعه کسب و کار خود را دارید و یا فقط قصد اخذ اقامت دبی و امارات برای خود و خانواده‌تان را دارید، حتما تا انتهای این مقاله همراه حامی مهاجر باشید. در این مقاله به طور کامل درباره مزایا و معایب ثبت شرکت در دبی و همچنین شرایط و مدارک ثبت شرکت در دبی صحبت خواهیم کرد. ثبت شرکت در امارات یکی از راه‌های اخذ اقامت دبی و در کل کشور امارات است.

  • به واسطه این مجوز شرکت‌های تجاری می‌توانند بسیاری از کالاها همچون خودرو، لباس، طلا، فلزات گرانبها، تجهیزات و… را به این کشور وارد کنند و حتی این کالاها را به کشورهای دیگر نیز صادر کنند.
  • امارات متحده عربی امکان اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت چه در دبی و چه در امارت‌های دیگر در این کشور را فراهم کرده است.
  • یکی از موارد مهمی که جزو قوانین ثبت شرکت در امارت است مربوط به نامی است که برای کمپانی خود باید در نظر بگیرید.
  خرید انواع لوازم آرایشی اصل اُرکید

تأسیس شرکت مشارکت عمومی تنها توسط افراد اماراتی امکان‌پذیر است. شرکت‌های مشارکت عمومی توسط دو یا چند شریک راه‌اندازی می‌شوند و تنها اسامی که مجاز به درج در نام شرکت هستند، نام شرکا است. تا سال 2019 به ایرانیان پس از ثبت شرکت اقامت 3 ساله اعطا می شد.

مراحل و مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت در دبی

مواردی که در این لیست به آن‌ها اشاره شد مهم‌ترین و اصلی‌ترین مدارک لازم برای ثبت شرکت در دبی است. مهاجرت و سفر به کشوری دیگر می‌تواند از طریق راه‌های مختلفی انجام پذیرد. اکنون روی سخن ما با کشور امارات است که یکی از راه‌های اخذ اقامت و زندگی در این کشور ثبت شرکت بوده است.

محاسبه هزینه ثبت شرکت در دبی

افرادی که به ثبت شرکت در دبی اقدام می نمایند، می توانند برای خود و خانواده خویش، اقامت موقتی دریافت نموده و امکان دریافت اقامت دائم از این روش برای متقاضیان وجود ندارد. افراد می توانند پس از اتمام مهلت اقامت موقت سه ساله خویش، برای تمدید آن اقدام کنند. در امارات متحده عربی، به حساب‌های بانکی و گردش‌های مالی هیچ‌گونه مالیاتی تعلق نمی‌گیرد. البته در هنگام تمدید شرکت به صورت سالانه این مقدار مالیات مجددا محاسبه می‌شود. در صورت دریافت این مجوز، می‌توانید برای ثبت شرکت مجازی در دبی اقدام کنید. شرایط سنی برای اخذ این مجوز، ۱۸ تا ۶۰ سال است، همچنین ویزای شما نیز باید ویزای سرمایه‌گذاری امارات باشد.

مدت زمان ثبت شرکت در دبی

البته این کار خود دارای مزایا و معایبی خاص است که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد. در نهایت امارات آیدی به متقاضی ثبت شرکت تعلق می‌گیرد و بعد از آن فرد می‌تواند جهت اخذ اقامت خانواده خود انواع ثبت شرکت در دبی نیز اقدام نماید. اخذ اقامت برای خانواده به این صورت است که متقاضی قادر خواهد بود برای همسر و فرزندان اعم از دختر و پسر مجرد تا 25 سال اقامت کسب نماید. مراحل ثبت شرکت در دبی و دریافت اقامت معمولاً ۳۰ تا ۴۰ روز به طول می‌انجامد.

  آموزش صفر تا صد لیفت و لمینت مژه و ابرو