تزریق ژل لب کلینیک پوست، مو و زیبایی ایرسا

تزریق ژل لب کلینیک پوست، مو و زیبایی ایرسا

می توانید از پزشک بخواهید روی مناطقی که برای اصلاح مد نظر شماست ، اقدام کند . 7 – در شروع مرحله تزریق با ورود سوزن احساس می کنید نیش کوچک می کنید بعد در هنگام تزریق شدن ژل یک مقداری ممکن است احساس سوزش کنید . البته با داروهای بی حسی که قبل از آن به شما تزریق می شود ، شما متوجه دردی نخواهید بود . کرم بی حس کننده و حتی دوز لیدوکائین ضد درد که با ژل در سرنگ مخلوط شده است باعث کاهش درد می شود. اطمینان حاصل کنید که محصولی که به شما  تزریق می شود را مشاهده می کنید. شما باید بتوانید دقیقا ببینید چه اتفاقی در حال رخ دادن است و چه چیزی مورد استفاده قرار می گیرد.

  • چند تصویر نمونه لب از آن چه مورد نظرتان است را تهیه و به پزشک نشان دهید.
  • بجای این که در لب های باریک تزریق بیش از حد انجام دهید از تزریق توکسین بوتولینوم جهت برجسته کردن و لیفت لب ها استفاده کنید.
  • همچنین لازم به ذکر است که تزریق ژل برای افراد زیر 21 سال یا افرادی که به دنبال ایجاد تغییرات قابل توجهی هستند توصیه نمی‌شود.
  • منظور از ژل لب، یک ماده خاص و طبیعی به نام هیالورونیک اسید (HA) است.
  • ژلی که به لب تزریق می شود اکثرا از نوع هیالورونیک اسید است که خود شامل بی حس کننده موضعی به نام لیدوکائین می باشد.
  تفاوت گریم و میکاپ در چیست و آموزش اصول گریم و میکاپ گل من و تو

سپس، ژل لب توسط متخصص زیبایی با استفاده از سرنگ به زیر پوست لب تزریق می‌شود. تزریق ژل در لب همانند تزریق ژل گونه از جمله موادی است که برای حجم‌دهی و بازسازی فرم لب‌ها و زیباتر شدن چهره فرد استفاده می‌شود. لب‌های برخی از افراد به دلایل مختلف دچار مشکلاتی شده و ظاهری نامطلوب را به خود می گیرد. به منظور کاهش درد و قبل از انجام این درمان، در ناحیه مورد نظر پماد بی‌حسی استفاده می‌شود.

هرآنچه که درمورد تزریق ژل لب باید بدانید

با پیشرفت علم و دانش پزشکی امروزه انواع مدل های تزریق ژل در کلینیک های تخصصی و توسط پزشک انجام می شود. برای افزایش ماندگاری ژل‌های تزریقی، غذاهایی بخورید که سرشار از ویتامین‌ها، به‌ویژه زینک (روی) باشد. ضمناً بهتر است از غذاهایی چون کنسروها و مواد غذایی فرآوری شده اجتناب کنید.

پوست و مو

در صورتی که بخواهید ظاهر طبیعی لب‌ها را حفظ کنید یک سی سی به اندازه‌ای ژل دارد که بتوان لب‌ها را پر کرد و شکل آنها از حالت طبیعی خارج نشود. افرادی که لب‌های باریکی دارند، می‌توانند از ژل لب برای حجیم‌تر و پرتر کردن لب‌ها استفاده کنند. از طرف دیگر امکان برجسته‌سازی لب‌ها در این افراد نیز وجود دارد.

و برای شما یک برنامه درمانی بسیار شخصی تهیه می کنیم که نیازها و اهداف زیبایی شناسی شما را تأمین کند. بخشی از این برنامه درمانی شخصی شامل بررسی ۲ هفته بعد از درمان است. این یکی از خدمات کلینیک ما است و به تیم ما این امکان را می دهد تا نتایج شما را بررسی کنند و برای شما هرگونه سؤال که ممکن است داشته باشید ، بررسی کنند. بهترین مواد ژل لب امروزه محصولاتی هستند که حاوی موادی شبیه به اسید هیالورونیک هستند.

  مدل های آرایش صورت و مدل میکاپ صورت جدید 1402 2023