تزریق ژل لب چیست و هزینه آن چقدر است؟

تزریق ژل لب چیست و هزینه آن چقدر است؟

محصولات ژل با انواع برندهای مختلف با کاربردهای گوناگون برای استفاده‌ی بیماران بدون عمل جراحی انقلابی در زیبایی به پا کرده اند. تزریق ژل یا فیلر لب به منظور افزایش حجم و تقارن لب های بالا و پایین انجام می شود. ورم بعد از تزریق ژل لب می تواند از 3-4 روز تا نهایتا 2 هفته طول بکشد. معمولا بعد از گذشت چند روز تورم لب ها کاهش یافته و فرم اصلی لب ها را مشاهده خواهید کرد. برای از بین بردن ورم لب ها نیاز به انجام دادن کار خاصی ندارید. تنها کاری که لازم است انجام دهید دستگاری نکردن لب ها بعد از تزریق است.

  • برخی از مراجعین ما هر ۶ ماه برای ترمیم و تزریق دوباره مراجعه می‌کنند و برخی هم تا ۹ یا ۱۰ ماه نیاز به تزریق دوباره ندارند.
  • لب‌های نازک هم سبب ایجاد احساس ناخوشایند و هم احساس پیری در فرد می‌شود.
  • ژل لب‌ها می‌توانند لب‌ها را تغذیه کرده و باعث نرم و لطیف شدن آن‌ها شوند.
  • قدرت آبرسانی این ماده به قدری است که می تواند تا 1000 برابر وزن فرد، اب ذخیره کند.
  • اما پزشک از شما می‌خواهد که قبل از تزریق، حساسیت‌های خود و داروهای مصرف‌شده برای کنترل این آلرژی‌ها را اعلام کنید.

در نتیجه خطر واکنش‌های آلرژیک کاهش پیدا می‌کند و عوارض جانبی بسیار کمتری دارد. متخصصین این مجموعه تجربیات کاملی در زمینه پیشگیری، تشخیص و درمان حوزه پوست و مو، جوانسازی پوست و زیبایی دارند. این نکته که این متخصصین همیشه در صدر تحولات پوستی جهانی قرار دارند باعث بهره مندی هر چه بیشتر مراجعین می شود. در حال حاضر این کلینیک مجهز به جدیدترین و معتبرترین دستگاهای ساخت آمریکا و اروپا است که همگی دارای تائیدیه های FDA آمریکا و CE European می باشند. همچنین این کلینیک اولین مرکز پیوند مو در ایران بوده و دارای بیشترین پرونده در این حوزه می باشد. فراموش نکنید که تزریق لب یک هنر است، بنابراین باید پزشک متخصص هنرمندی را پیدا کرد که کار شما را درست انجام دهد.

  پاکسازی پوست چه فوایدی دارد؟ انواع، بهترین راه های پاکسازی

سوالاتی که قبل از تزریق ژل لب بعد از عمل بینی باید از خود بپرسید

اصلی ترین نکات در تعیین هزینه تزریق ژل لب و برجسته سازی آن، دستمزد پزشک و برند ژل مورد استفاده است. تزریق ژل لب مدل روسی یک تکنیک پرکننده لب با حداقل تهاجم و بسیار سبک است که هدف آن بهبود عمودی کانتور لب است و در نتیجه لبی طبیعی‌تر و پرتری را ارائه می دهد. این تکنیک پیشرفته از تزریق ژل استفاده می کند که منجر به ایجاد لبی عمودی، کشیده و صاف تر می شود. اگر می خواهید درباره این روش بیشتر بدانید و با عوارض و مزایا و ماندگاری آن بیشتر آشنا شوید، تا انتهای این مطلب همراه ما باشید. مهمترین چیز یافتن پزشکی است که در تزریق واجد شرایط و باتجربه باشد و شخصی که به او اعتماد دارید.فقط سراغ هرکسی نروید.

ژل های دارای تاییدیه وزارت بهداشت

برای این منظور می توانید به کلینیک‌ مدرن مراجعه کرده و بهترین خدمات زیبایی را توسط پزشکان متخصص و ابزار ها و روش های مدرن دریافت نمایید . برای هر گونه عمل زیبایی همواره به دنبال بهترین کلینیک تخصصی و بهترین پزشک باشید. در این مورد حتی ممکن است ناچار به پرداخت قیمت بسیار بالاتری نسبت به بقیه مراکز بهداشتی شوید؛ اما در عوض جراحی ایمن و نتایج رضایت بخشی را تجربه خواهید کرد. در صورتی که می خواهید، لب هایتان پس از تزریق دچار خون مردگی، التهاب و تورم نشوند، باید در روزهای اول بعد از عمل، از انجام کارها و ورزش های سنگین بپرهیزید. توجه کنید که مصرف نوشیدنی های الکلی خود باعث افزایش تورم و التهاب می گردد. ممکن است سوالات متعددی در ذهن شما در رابطه با ژل و فیلر لب ایجاد شده باشند که ما در این جا به مهم‌ترین آن ها پاسخ داده‌ایم.

  ارز ماتیک Matic چیست؟ ارزpolygon آینده ارز دیجیتال Matic

مقدار تزریق ژل چقدر است؟

قبل از شروع به کار، فرد باید یک جلسه مشاوره با پزشک خود داشته باشد. در این جلسه انتظارات فرد متقاضی از تزریق به لب‌های خود مورد بررسی قرار می‌گیرد. همچنین در مورد ظاهری که دوست دارد با تزریق ژل حاصل شود صحبت می‌شود. در این جلسه اگر مشکل خاصی دارید باید با پزشک خود در میان بگذارید. همچنین باید به این نکته توجه داشت که ژل لب حاوی موادی است که ممکن است برای برخی افراد حساسیت‌زا باشند. بنابراین، پیش از استفاده از هر نوع ژل لبی، بهتر است به یک دکتر پوست مراجعه کنید و نظر او را درباره این که آیا استفاده از آن برای شما مناسب است یا خیر، بپرسید.