بوتاکس چیست؟ همه چیز در مورد کلربرد، عوارض و مراقبت‌های قبل و بعد تزریق دکتر فرد

بوتاکس چیست؟ همه چیز در مورد کلربرد، عوارض و مراقبت‌های قبل و بعد تزریق دکتر فرد

بوتاکس پروتئینی است که از سم بوتولینوم ساخته شده است که باکتری کلستریدیوم بوتولینوم آن را تولید می کند. بوتاکس یک سم است، اما زمانی که پزشکان به درستی و در دوزهای کم از آن استفاده کنند، می تواند فوایدی داشته باشد. به عنوان یک درمان زیبایی، تزریق بوتاکس می تواند چین و چروک های پوست را کاهش دهد. همچنین، سازمان غذا و دارو (FDA) آن را به عنوان درمانی برای مشکلات مختلف سلامتی از جمله اسپاسم پلک، تعریق بیش از حد، برخی از اختلالات مثانه و میگرن تایید کرده است. بوتاکس صورت یک درمان موقتی برای کاهش چین‌وچروک دور چشم و پیشانی مورد تایید FDA است. هنگام انتخاب یک کلینیک و پزشک برای تزریق بوتاکس، ابتدا مطمئن شوید آنها مجوز استفاده از بوتاکس را دارند.

  • تأثیر بوتاکس نهایتاً تا چند روز پس از تزریق خود را نشان داده و پس از چند ماه از بین می‌رود.
  • هر ناحیه عضلانی دارای تعداد مناطقی است که باید 0/1 میلی‌لیتر بوتاکس در هر نقطه تزریق شود.
  • سپس با استفاده از یک سوزن بسیار باریک و ظریف، بوتاکس در محل‌های مورد نظر در صورت تزریق می‌شود.
  • آیا همه دوستان شما به دنبال بوتاکس هستند؟ آیا از بوتاکس برای کاهش برای افزایش اعتماد به نفس خود استسفاده می کنید؟ اگر کاری به شما احساس اعتماد به نفس بیشتری بدهد، هیچ اشکالی ندارد که انجام دهید.
  • گرچه برای بوتاکس مو، مجبورید چند میلیون تومان خرج کنید، ولی در بیشتر موارد ارزش پولی که هزینه می‌شود را، دارد.
  • اگر می خواهید پوستی جوان تر و شاداب تر داشته باشید و زیبایی آن را دو چندان کنید، می توانید از این بوتاکس پیشانی استفاده کنید.
  آرایش قبل و بعد عروس با ۶۰ میکاپ زیبا و خاص

تزریق بوتاکس از ترشح استیل کولین جلوگیری می کند که از انقباض سلول های عضلانی جلوگیری می کند. طبق گفته هیئت جراحی زیبایی آمریکا، تزریق بوتاکس محبوب ترین عمل زیبایی در سراسر دنیا است. اثرات تزریق بوتاکس موقتی است، بسته به نوع درمان، 3 تا 12 ماه ماندگاری تزریق بوتاکس طول می کشد.

آیا این، همان تزریق ژل است؟

استیل کولین به گیرنده‌های سلول‌های عصله متصل می‌شود و باعث می‌شود که سلول‌ها منقبض یا کوتاه شوند. – 48 ساعت پس از تزریق ، اثر بوتاکس شروع شده و تا دو هفته به اوج می رسد. در واقع در اولاپلکس، پیوندهای دی سولفیدی مو که در اثر استفاده از رنگ‌های شیمیایی، دکلره کردن یا حرارت شدید شکسته شده‌اند، مجددا به هم پیوند می‌زند و همین امر سبب استحکام بافت مو می‌شود. اگر موهایتان سفید یا نازک است، درجه حرارت اتو را روی 180 درجه تنظیم کنید.

برند زئومین

هرچند هیچ مورد تایید شده‌ای در مورد انتقال بوتاکس به سایر قسمت‌های بدن وجود ندارد، اما در صورتی که این اتفاق رخ دهد، ممکن است زندگی فرد به خطر بی افتد. بوتاکس درمانی موقتی و پیشگیرانه برای چین‌و‌چروک‌ها و خطوط ریز است. ماده فعال آن ماهیچه‌های صورت را منجمد کرده تا از انقباض آن‌ها به گونه‌ای که خطوط و چین‌وچروک‌ها را عمیق‌تر می‌کند، جلوگیری کند. هر خطی که در حالت استراحت وجود داشته باشد، چه خط اخم سطحی یا یک چین‌وچروک عمیق، با بوتاکس صورت به‌طور دائمی از بین نمی‌رود.

بهترین مرکز تزریق بوتاکس تهران

دیسپورت بیشتر از هر چیزی برای خطوط قسمت پیشانی و بین ابروها مناسب است که با افزایش سن، افزایش می‌یابند. از بی‌حس کننده موضعی قبل از تزریق دیسپورت توسط پزشک استفاده می‌شود. نتیجه آن نسبت به بوتاکس زودتر آشکار می‌شود و تا سه الی چهار ماه پس از آن نیز ماندگاری دارد. ادامه درمان بوتاکس هر ۳ الی ۴ ماه یکبار در یک دوره یک ساله (سه مرتبه در سال) باعث کاهش حرکت عضلات شده و تأثیر قابل توجه و ماندگاری در بیماران با چین های عمیق می گذارد. در اغلب مراجعان کلینیک دکتر رابط، دارو تا ۴ ماه و در برخی دیگر بین ۵ تا ۶ ماه باقی می ماند.

  خرید 30 مدل بهترین مسواک برقی باکیفیت، خوب و ارزان اورال بی و . تانیرو-اصیل بخرید