انواع مدل ابرو برای صورت های مختلف نحوه انتخاب مدل ابرو مناسب فرم صورت

انواع مدل ابرو برای صورت های مختلف نحوه انتخاب مدل ابرو مناسب فرم صورت

در این حالت، اگر صورت مستطیلی دارید، طول صورت بزرگترین اندازه است. از جمله افرادی که دارای این نوع مدل صورت هستند می‌توان به جوآن اسمالز، سارا جسیکا پارکر، لیو تایلر اشاره کرد. بهتر است حتما قبل از رفتن به یک آرایشگاه، اطلاعات اولیه‌ای از مدل‌های مو و انواع آنها داشته باشید. با کمک این اطلاعات می‌توانید بهترین مدل ابرو را برای فرم صورت خود انتخاب نمایید.

  • برای شروع یک براش آرایشی بردارید و قلم مو را در کنج بینی خود قرار دهید.
  • برای انتخاب مدل ابروی مناسب، قبل از هر چیز باید فرم صورت خود را بشناسید.
  • از رایج‌ترین مشکلات مربوط به فرم‌دهی، می‌توان به حالت سیخ یا چمنی درآمدن ابرو‌ها اشاره کرد که واقعاٌ فرد مراجعه‌کننده را دلسرد کرده و ظاهر ناخوشایندی به او می‌دهد.
  • هرچند که بیشتر افراد به مدل‌های ابرو خود دست نمی‌زنند، اما شما می‌توانید برای زیبایی بیشتر صورت خود به آرایش این قسمت هم بپردازید.
  • این مسئله از اهمیت زیادی برخوردار اسـت کـه برداشتن صحیح ابرو و شکل‌دهی ابرو برای افراد مختلف، متفاوت اسـت و باید با توجه شکل و فرم صورت مدل ابرو را انتخاب کنید.
  • ابرو قاب صورت است و باید مدل این قاب را با ویژگی‌های صورت‌تان هماهنگ سازید.

باتوجه به این مسائل بهتر است در موقع آرایش ابروها به این نکات توجه کرده و مدل ابرویی که مناسب چهره شما است را انتخاب نمایید. زیرا مدل ابرو باعث ایجاد تناسب بین اجزای چهره شما می شود. در این مقاله سعی داریم تا شما را با چندین مدل ابرو آشنا کنیم و مدل های که مناسب چهره شماست را به شما آموزش دهیم. در مورد بهترین مدل ابرو برای صورت کشیده باید گفت یک ابرو صاف‌تر با لبه‌های نرم به پهن کردن فرم صورت کمک می‌کند. یک قوس زاویه دار ملایم‌تر به گشاد شدن صورت شما کمک می‌کند.

  بوتاکس چیست؟ بهترین نوع بوتاکس چیست ؟ کلینیک پوست و مو لیا

مدل مناسب ابرو برای صورت‌ های کشیده

افرادی که فرم ابروهای آنها پرپشت است، می‌توانند از مدل ابرو اسپرت نیز استفاده کنند. مدل دیگر در این نوع ابروها، مدل حالت دار است که می‌توانید آن را با برس و نیز ژل حالت دهی کنید. صورت‌های قلبی بهتر است ابروهایی پهن با کمان ملایم داشته باشند. کمان این مدل ابرو ها باید کم و مانند فرم ابروی صورت‌های کشیده باشد. مدل ابروی صورت گرد باید کمی زاویه دار و ملایم و ارتفاع کمان ابرو نسبتاً کوتاه باشد.

فرم ابروهای طبیعی

ضخامت مو، عمق ریشه، میزان رطوبت و چربی مو، میزان انعطاف و نرمی پوست سر و میزان خون‌رسانی به پوست سر، از جمله پارامترهای مورد بررسی در معاینه فیزیکی و اسکن است. برای ایمپلنت ابرو به روش میکروگرافت، با توجه به پارامترهای خاصی بانک موی فرد انتخاب می‌شود. سپس پزشک متخصص با استفاده از هولدرهای خودکار فولیکول‌های سالم را از محل بانک استخراج می‌کنند. یکی از مهم‌ترین نکات مراقبتی بعد از انجام کاشت ابرو این است که بعد از انجام کاشت طبیعی ابرو به ناحیه مورد نظر فشار وارد نکنید. با داشتن صورت بیضی شکل، میتوانید ابروهای خود را کاملا طبیعی نگه دارید.

– مدل ابرو شاخک شاپرک

در این مقاله به بررسی برخی از این پارامترها هم می‌پردازیم. اغلب دختران جوان تمایل دارند برای ایجاد تغییرات مثبت در ظاهر خود به ابروهایشان فرم و حالت خاص دهند. برای برداشتن ابرو‌های دخترانه مدل‌های زیادی نظیر پهن، کوتاه و بلند و اسپرت وجود دارد که انتخاب هر یک از این مدل‌ها به ویژگی‌های ظاهری و سلیقه شخصی شما بستگی دارد. معمولا برای خانم‌ها ابرو‌های نازک (نه بیش از حد) بیشتر مد است. البته امروزه سلیقه‌ها متفاوت شده و ابرو‌های پهن نیز میان خانم‌ها طرفداران زیادی دارد.

  تفاوت گریم و میکاپ در چیست و آموزش اصول گریم و میکاپ گل من و تو