انواع سبک میکاپ

انواع سبک میکاپ

این یک سبک آرایش قابل توجه است که بر چشم ها تأکید می کند و ظاهری حسی می بخشد. آرایش عربی برای هر نوع چهره ای مناسب است و به همین دلیل اغلب توسط زنان عرب و همچنین زنان با پیشینه های قومی و ملیت های دیگر استفاده می شود. معمولا در آرایش عربی، از سایه چشم های شاینی و گلیتری استفاده می شود و همچنین، آرایش پوست با کاور بالا و رژ لب های پررنگ نیز، از دیگر ویژگی های این سبک از میکاپ چهره است.

  • تمرکز زیادی برای زیرسازی پوست و رفع اشکالات ظاهری آن قائل بوده اما از انجام گریم های سنگین در آن پرهیز می شود.
  • در میکاپ هالیوودی رنگ‌ها به کار می‌روند تا چهره را متوازن‌تر و بی‌نقص‌تر نشان دهند و به همین دلیل، با غلظت و زیاده‌روی در آرایش روبه‌رو نیستیم.
  • بعد از آن از سایه چشم مشکی رنگ برای فید گوشه های خارجی چشم، و سایه روشن مانند مس یا طلا برای گوشه های داخلی چشم استفاده می شود.
  • به عنوان مثال، اغلب از افکت‌های جالب تیرگی در ناحیه چشم و بی‌رنگی جذاب در ناحیه لب استفاده می‌شود.

رژ گونه برای رنگ کردن گونه‌ها به منظور داشتن ظاهری شاداب‌تر و جوان‌تر استفاده می‌شود. معمولاً رژ گونه‌ها به صورت پودری موجود هستند، اما اگر پوست خشک دارید، مدل کرمی را انتخاب کنید. برای خرید رژگونه مایع نیز باید به پایه آب یا روغن بودن آن توجه داشته باشید. هر استایل آرایش دارای مجموعه‌ای از تکنیک‌ها و فنون است که برای رسیدن به جلوه‌های خاص صورت استفاده می‌شود.

  کرم زیر ساز آرایش کلاسیک میسـفا

کانتورینگ صورت در انواع میکاپ و سبک آرایشی چگونه است ؟

در برخی مدل های آرایش خلیجی از طرح و نقش های مختلف نگینی در گوشه چشم به کار برده می شود همچنین سایه روشن در قسمت های مختلف صورت ب وفور دیده می شود. مدل آرایش ژاپنی یکی از زیرمجموعه های سبک شرقی است که برای زیرسازی صورت از رنگ های روشن تر از پوست یا همرنگ با آن استفاده می شود. برای آرایش چشم ها نیز در تمام ناحیه پلک ها از سایه های تیره مانند دودی استفاده شده و به حالت کشیده فید می شود. این روزها دختران جوان تمایل دارند در مهمانی ها و مجالس صورتی خاص و در عین حال زیبا داشته باشند. همانطور که می دانید عروسک ها زیبا هستند و برجسته ترین ویژگی آن ها پوستی بی عیب و نقص و چشمانی درشت و خیره کننده است.

کاشت ابرو چگونه انجام می‌شود! مزایا، ماندگاری و عوارض کاشت طبیعی ابرو (دائمی) چیست؟

همینطور، آن را در قسمت داخلی و بالای مژه ها زده تا چشم ها بیشتر مشخص شوند. بعد از همه اینها، سایه چشم را به صورت تقسیم بندی شده و با رنگ های تیره انجام می دهند. وجه متمایز این سبک میکاپ چیست؟ در آرایش شرقی، رنگ‌ها به‌خصوص رنگ سایه چشم و لب‌ها بدون هیچ محدودیتی شاد و بارز هستند.

کرم ضد آفتاب

برای میکاپ این چشم ها از سایه روشن استفاده نموده و از وسط پلک به گوشه ی خارجی سایه بکشید. لازم به ذکر است که استفاده از رنگ های متنوع رژ لب و رژ گونه بدون محدودیت است . در نهایت با استفاده از مژه های مصنوعی و پر پشت، آرایش چشم خاتمه می یابد. اگر شما جزء آن دسته افرادی هستید که مژه های کم پشت و بی حالتی دارید، می توانید از ریمل برای حالت دادن به آن استفاده کنید. بنابراین، همیشه برای پرپشت نشان دادن مژه ها نیازی نیست به فکر استفاده از اکستنشن مژه باشید. در صورتی که چشم های خود را با سایه آرایش می کنید، نیاز به پالت سایه دارید تا بازه وسیعی از رنگ ها را در اختیار خود داشته باشید.

  بوتاکس چیست؟ بهترین نوع بوتاکس چیست ؟ کلینیک پوست و مو لیا