ارز ماتیک Matic چیست؟ ارزpolygon آینده ارز دیجیتال Matic

ارز ماتیک Matic چیست؟ ارزpolygon آینده ارز دیجیتال Matic

به دلیل افزایش کاربرد قرارداد های هوشمند و افزایش نیاز به یک پلتفرم ارائه دهنده زیر ساخت برای افزایش مقیاس پذیری بلاکچین اتریوم در نظر گرفته اند. Jaynti Kanani و Sandeep Nailwal در سال 2017 موفق به بنیان گذاری پروژه Matic Network شدند که با گذشت زمان نام آن را به Polygon تغییر داده اند. به وسیله سابقه درخشان بنیان گذاران ارز متیک در کمپانی WalletConnect و همچنین توسعه موتور اتریوم (EVM) توانستند در سال 2019 با موفقیت و به صورت رسمی، ارز دیجیتال متیک (Matic) را به بازار ارز دیجیتال عرضه کنند.

  • اما چون کار کردن با آن سخت و دشوار است و کاری حرفه ای می باشد، در آرایشگاه ها توسط آرایشگر برای عروس ها و در کار های سینمایی توسط گریمور برای بازیگران استفاده می شود .
  • در حال حاضر یوفایندر برای هر صنعت به صورت اختصاصی ویژگی‌های خاصی را در حوزه مدیریت ناوگان ارائه می‌دهد.
  • بسیاری از محصولات آرایشی و بهداشتی نیز با تخفیف های مختلف به فروش می رسند.
  • صرافی پنکیک سواپ نیز در حال آماده شدن برای عرضه IEO در شبکه پالیگان است.

این پلتفرم در سال ۲۰۱۷ و در هند و توسط Jaynti Kanani و Sandeep Nailwal و Anurag Arjun ایجاد شد. این سه نفر، به ‌عنوان اولین میلیاردرهای هندی ارزهای دیجیتال نیز شناخته می‌ شوند. ناگفته نماند که تیم توسعه‌ دهنده پالی گان محدود به این سه نفر نیست و این سه، به‌عنوان رهبر تیم توسعه ‌دهنده پالیگان فعالیت می‌کنند. آن‌ها پالیگان را برای حل مشکل مقیاس‌‌ پذیری اتریوم طراحی کرده و باعث شدند هزینه تراکنش‌های اتریوم تا حد زیادی کاهش پیدا کند. پس از تغییر نام ماتیک نتورک به پالیگان، Mihailo Bjelic هم به جمع بنیان ‌‌گذاران پالیگان اضافه شد.

  بایگانی‌ها آرایش مو زیباییی و آرایش

مشکلات و راه حل‌های شبکه‌ ماتیک

ترون یا trx یکی از مهم ترین ارزها در بازار دیجیتال می باشد که تا به امروز پلتفرم ساخته شد خود را در تمامی جهان رونمایی کرده است. باید بدانید که شما می توانید به واسطه این پلتفرم برخی از مشارکت ها را ببینید و بشنوید. این ارز قابل مقایسه با ماتیک می باشد اما ماتیک در این سال قول داده است که ارز ترون بسیار بهتر نیز باشد. بهتر است بدانید که تمامی ارزهای توکن دارای واحد های محدودی هستند و ما در این بخش تعداد توکن های این ارز را به شما معرفی می کنیم. باید بدانید که تعداد توکن ها توسط توسعه دهندگان ارز مشخص می شود و این تعداد باعث می شود که هر ارز توکن با یک دیگر متفاوت باشد. یکی دیگر از صرافی های معتبر که دارای ارزهای زیادی می باشد یونی سواپ نیز می باشد.

چه عواملی بر تعیین این رمز ارز تاثیر گذار است؟

دارندگان توکن های MATIC BEP-2 ملزم به انتقال آنها به بایننس و برداشت آنها در شبکه اتریوم، پالی گان یا بایننس اسمارت چین خواهند بود. لطفا این موارد را به عنوان توصیه برای سرمایه گذاری خود در نظر نگیرید، هدف ما بالا بردن سطح آگاهی شما از دنیای ارز دیجیتال است. به علاوه سازگاری کیف پول متعلق به صرافی کوین بیس و کیف پول این پلتفرم قبلا اعلام شده بود، بنابراین قرار گرفتن این سکه در لیست ارزهای صرافی کوین بیس کاملا قابل پیش بینی بود. پروتکل های DeFi بومی اتریوم نیز به دلیل هزینه های GAS کمتر و تراکنش های سریع تر، شروع به مهاجرت به پالیگان کرده اند. طبق گزارش ها، تراکنش های روزانه شبکه پالیگان تقریباً 400 درصد افزایش یافته است. در زمان نگارش این مقاله، پالیگان از نظر تراکنش های روزانه با حدود 3 میلیون تراکنش بهتر از اتریوم است.

  انواع میکاپ لایت، آرایش ملایم Light Makeup وقت مد

این روند صعودی به‌قدری شدید بود که قیمت این ارز دیجیتال در تاریخ 23 ماه می 2021 به بیش از 1/698 دلار هم رسید. 🚀 به من بپیوندید تا حرکت‌های قیمت آن را تشریح کنیم، الگوهای بالقوه را کشف کنیم، و جواهرات پنهانی را که می‌تواند سبد ارزهای دیجیتال ش… به گفته وب سایت تحلیلی Capital ارز MATIC میتواند تا انتهای سال 2022 عدد 1.5 دلار را ببیند، و تا سال 2025 قیمت 5 دلار را تجربه کند. بلاکچین‌ها با مکانیسم POS نیز برای افزایش سرعت به سمت متمرکز شدن پیش روی کردند که خود باعث کاهش امینت می‌شود. آنوراگ آرجون (Anurag Arjun) مدیر ارشد محصول در پالی‌گان و از هم بنیانگذاران این پروژه است.