اخذ اقامت امارات و دبی با ثبت شرکت؛ هزینه‌ها و مدارک | do-tourism

اخذ اقامت امارات و دبی با ثبت شرکت؛ هزینه‌ها و مدارک | do-tourism

دبی به‌عنوان یک مرکز تجاری بین‌المللی از اهمیتی جهانی برخوردار است. ثبت شرکت در دبی یکی از بهترین، سریع‌ترین و مقرون به صرفه‌ترین راه‌ها برای اخذ اقامت کشور امارات بوده و مزایای بی‌شماری نیز به همراه دارد. با ثبت شرکت در دبی، می‌توانید برای همسر و فرزندان خود نیز ویزای همراه دریافت کنید. احتمالا شما هم وقتی در مورد اقامت دبی چیزی شنیده‌اید یا مطلبی خوانده‌اید، به دلیل تعداد و انواع مختلف اقامت دبی و امارات دچار سردرگمی شده‌اید. در این مطلب ما به معرفی انواع مختلف اقامت، شرایط هر کدام، مدارک مورد نیاز و…

  • همچنین با انواع برنامه‌های ثبت شرکت و انواع شرکت‌ها در امارات آشنا شده و در ادامه نگاهی هم به مزایا و معایب ثبت شرکت در امارات می‌اندازیم.
  • هرچه آزادی شما در حوزه کاری بیشتر باشد، امکان پیشرفت و توسعه آن بیشتر خواهد شد.
  • ایرانیان نیز می‌توانند همانند سایر افراد خارجی، در دبی شرکت ثبت کنند.

شرایط ثبت شرکت در دبی و سایر مناطق امارات در سال‌های اخیر ساده‌تر شده و متقاضیان می‌توانند پس از گذراندن چند مرحله شرکت خود را ثبت کرده و در امارات مشغول به کار شوند. همانطور که در ابتدای مقاله هم به آن اشاره کردیم، سریع ترین راه اخذ اقامت امارات از طریق ثبت شرکت در دبی است. اقامت امارات از طریق ثبت شرکت به صورت نامحدود قابل تمدید است و معیارهایی همچون درآمد سالیانه شرکت یا سوددهی آن برای تمدید اقامت مطرح نیست. در حال حاضر ویزای تحصیلی عادی امارات با اعتباریکسال صادرمی‌گردد ولی ویزای طلایی تحصیلی امارات با اعتبار 5 سال صادر می‌گردد.

  4 روش حرفه‌ای انتخاب رنگ رژ لب و آموزش رژ لب زدن برای افراد مبتدی مجله کوروش

گزینه‌های مجوز ثبت شرکت در دبی

در این روش متقاضی پس از مصاحبه با کفیل و دریافت جاب آفر، از کفیل می‌خواهد برای ویزا اقدام نماید. پس از مراجعه کفیل و تحویل مدارک متقاضی و انجام پروسه‌های قانونی، ویزای دو ماهه کار امارات برای متقاضی صادر می‌گردد. پس از صدور ویزای 2 ماهه و ورود متقاضی به خاک امارات، متقاضی می‌تواند با کفیل قرارداد ببندد و در این فرصت دو ماهه برای گرفتن اقامت کاری اصلی امارات اقدام نمایند. همچنین اقامت دبی با ثبت شرکت به‌صورت نامحدود قابل تمدید است و این روش برای دریافت اقامت خارجی نیز مناسب است. شما می‌توانید از طریق ثبت شرکت در امارات، مجوز اقامت در این شهر را به‌راحتی و با هزینه مناسب‌تری دریافت کنید.

شما می توانید اقامت دبی را از طریق ثبت شرکت دریافت کنید.

اگر به این نتیجه رسیده‌اید که شرکت خود را در دبی ثبت کنید باید به طور کامل با مراحل آن آشنایی انواع ثبت شرکت در دبی داشته باشید. این مراحل چندان پیچیده و سخت نیستند اما اگر توجه نکنید احتمالا روند ثبت شرکت با مشکل روبرو می‌شود. برای ثبت شرکت در دبی باید چهار هزینه کلی را که در جدول زیر نشان داده شده است را پرداخت کنید.

درخواست اجازه اقامت

ما آدرس واقعی یک دفتر اشتراکی را برای شرکت شما اعلام می کنیم که امکان برگزاری جلسه در آن هم وجود دارد. در صورتی که شماره موبایل خود را وارد کنید پس از پاسخ کارشناسان از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد. مالیات بر ارزش افزوده (VAT) مالیاتی است که بر مصرف یا استفاده از کالا و خدمات در هر مرحله از فروش وضع شده است. هر کجای دنیا و هر ساعت از شبانه‌روز که هست؛ در سایت کایت آنلاین شو و با چند کلیک بلیط هواپیما، بلیط چارتر، هتل و تورهای مسافرتی و طبیعت‌گردی خودت رو رزرو کن.

  لیفت ابرو چیست ؟ هزینه، روش ها، مزایا و عوارض کلینیک خانه سفید