آموزش یک مدل آرایش ساده و لایت در 6 مرحله مجله اینترنتی مو تن رو

آموزش یک مدل آرایش ساده و لایت در 6 مرحله مجله اینترنتی مو تن رو

کانسیلر را باید دودرجه روشن تر از رنگ طبیعی پوست خود انتخاب کنید. اگر زیر چشمان شما سیاه و گود افتاده است، تنها کانسیلر است که به داد شما می‌رسد. مثلا اگر رژ لب قرمز است از خط لب زرشکی استفاده می کنیم و اگر رژ لب قهوه ایاست از خط لب قهوه ای سوخته استفاده می کنیم. برای انتخاب رنگ رژ لب می توان آن را کنار لب قرار داد و هماهنگی رنگ را با صورت پیدا نمود. در این مرحله از آموزش آرایش صورت باید لب‌های‌تان را آماده کنید.

  • اگر تازه‌کار هستید، در ابتدا از خط چشم مایع استفاده نکنید و از مداد چشم کمک بگیرید تا دستتان عادت کند و بعد روی آن را با مایع پررنگ کنید.
  • اگر قبل از خوابیدن روی صورت بمالید و صبح با پوستی نرم و لطیف روبرو خواهید شد.
  • استفاده از پرایمر زیر آرایش باعث ماندگاری بیشتر آرایش شما می شود.
  • با پودر فیکس، برق صورت گرفته می‌شود و ظاهری طبیعی‌تر پیدا می‌کنید.
  • بعد از زیرسازی آرایش و یکدست کردن سطح پوست، باید کمی رنگ به صورت آورده و ویژگی‌های مثبت چهره خود را برجسته کنید.

شاید فکر کنید یک شب با آرایش خوابیدن مشکل بزرگی ایجاد نمی‌کند. پاک نکردن آرایش به مدت یک شب تا صبح باعث خشک شدن و شکستن مژه‌ها می‌شود، می‌تواند منافذ پوست شما را مسدود کرده و منجر به بروز جوش های زیر پوستی شود. فقط چند دقیقه وقت بگذارید و این روش ساده پاک کردن آرایش صورت را دنبال کنید تا با پوستی شاداب و سرحال از خواب بیدار شوید.

  خرید لوازم آرایشی، بهداشتی و درمانی در تهران

۱-      قبل از هرچیز کرم پودر بزنید

به این ترتیب می‌توانید نواحی تیره را روشن‌تر کنید تا رنگ آن با پوست‌تان هماهنگ شود. برای پخش کردن کانسیلر روی ناحیه مورد نظر، از نوک انگشتان خود استفاده کنید. در پایان نیز کانسیلر را به خوبی روی صورت پخش کنید تا کاملا با کرم پودر یکی شود و لبه‌های آن پیدا نباشد تا ظاهری طبیعی داشته باشید.

آیا اسپری محافظ حرارتی برای مو خوب است؟ انواع و روش استفاده از محافظ حرارتی مو

برای مشاهده یک نمونه میکاپ دیگر روی آرایش لایت ساده اما فوق العاده زیبا کلیک کنید. اگر قرار است از چند رنگ برای سایه زدن استفاده کنید، حتما رنگ‌ها و حاشیه آنها را با خوبی با هم ترکیب کنید. اگر ابروهای پر دارید یا اینکه آن را قبلا با شیوه‌های مختلف مثلا میکروپیگمنتیشن، میکروشیدینگ یا هاشور ابرو به صورت نیمه‌دائمی آرایش کرده‌اید، نیازی به این مرحله ندارید. برای استفاده از هایلایتر می‌توانید از نوک انگشت یا براش‌های کوچک مخصوص هایلایتر استفاده کنید. وقتی جای درست رژگونه تثبیت شد، می‌توانید کمی آن را پررنگ‌تر کنید. برای استفاده از کانتور بینی هم در آرایش ملایم روزانه باید احتیاط کنید.

۳. پاک کردن آرایش لب

پرایمر چشم یکی دیگر از محصولات آرایشی است که می توانید از آن صرف نظر کنید. ولی استفاده از پرایمر چشم باعث می‌شود که سایه ابرو برای مدت بیشتری دوام بیاورد. اگر از پرایمر استفاده نکنید، سایه ابرو به مرور کم رنگ می‌شود یا حتی ممکن است چرب و براق شود. بعد از چند ساعت، باعث پخش شدن و خراب شدن سایه ابرو می‌شود و ظاهر ناخوشایندی ایجاد می‌کند. یک لایه نازک کرم مرطوب کننده را روی پوست تمیز خود بزنید تا آن را برای آرایش آماده کنید. اطمینان حاصل کنید که صورتتان کاملا آبرسانی شده و برای زدن کرم پودر کاملا آماده است.

  اخذ اقامت امارات و دبی با ثبت شرکت؛ هزینه‌ها و مدارک | do-tourism