آموزش آرایش چشم ساده و جذاب در 5 مرحله + ویدیوی آموزشی میس و مستر

آموزش آرایش چشم ساده و جذاب در 5 مرحله + ویدیوی آموزشی میس و مستر

چهره هر فردی با فرد دیگر متفاوت بوده و نحوه آرایش هم بسته به فرم صورت، چشم ها و فرم کلی چهره صورت می گیرد. اگر رنگ پوست صورت‌تان با گردن و سایر اندام‌های بدن تفاوت زیادی داشته باشد، کاملا غیرطبیعی و ناخوشایند به نظر می‌رسد. قبل از اینکه از هر ماده آرایشی استفاده کنید، با پرایمر باید پوست‌تان را برای آرایش آماده کنید. استفاده از پرایمر مزایای متعددی دارد از جمله اینکه باعث می‌شود آرایش شما مدت بیشتری دوام پیدا کند و همچنین، باعث بهبود ظاهر پوست و رفع ایرادات ظاهری آن می‌شود.

  • ترتیب اجرای این مراحل و محصولاتی که استفاده می‌کنید، برای داشتن آرایش کامل و بی‌نقص، ضروری است.
  • در نظر داشته باشید برای پوست چرب، پرایمر مات، انتخابی عالی محسوب می‌شود.
  • این مرحله باعث می‌شود که صورت‌تان بشاش‌تر و روشن‌تر از قبل به نظر برسد.
  • با استفاده از یک قلم‌مو یا پد تمیز و با حرکات ضربه‌ای کانسیلر را پخش کنید.
  • ما در این مطلب به روش های مختلف آرایش چشم پرداختیم تا به شما کمکی در زمینه‌ی آرایش چشم کرده‌باشیم.

اما همچنین یکی از مراحل اساسی آرایش چشم نیز محسوب می‌شود. خط چشم به شما این اجازه را می‌دهد تا بر روی چشمانتان کار کنید و حالتی که دوست دارید را به آن‌ها بدهید. برای این کار بافت خط چشم و مدلی که انتخاب می‌کنید اهمیت زیادی دارد. از آن‌ها ساده‌تر، می‌توانید تنها مداد چشم را تیز کرده و خطی را در فضای زیر مژه‌های بالایی (دقیقا روی خط سفید مژه) بکشید.

  اقدامات قبل از میکاپ، میکاپ چیست؟ همه چیز در مورد میکاپ و سبک های آن فارسی بیوتی

چگونه از انواع نرم کننده مو استفاده کنیم؟

از یک برس ترکیبی برای کشیدن سایه چشم در بالای پلک استفاده کنید و از گوشه بیرونی به سمت داخل شروع کنید. سپس آن را روی سایه چشم بلغزانید و مجددا در داخلی‌ترین گوشه چشم (ناحیه مجرای اشک) بمالید. برای زدن سایه چشم و همچنین کشیدن خط چشم به یک برس سایه چشم صاف کوچک، یک برس ترکیبی کوچک و متوسط و یک لکه‌گیر (اختیاری) نیاز دارید. نقطه‌ای که در زیر چشمتان می‌گذارید را به جای لبه‌ی بیرونی چشم‌ها می‌توانید درست در مرکز چشم‌ها هم بکشید. با استفاده از فرمژه و یک ریمل حجم‌دهنده می‌توانید این آرایش چشم جذاب و مدرن را تکمیل کنید.

تا از بهترین مدل های آرایش چشم که به آنها نیاز دارید!

مهم است که پس از انجام دادن این مراحل، از یک تونر صورت استفاده کنید. تونر به شما کمک می‌کند تا منافذ موجود بر روی پوست صورت خود را کوچکتر کنید و در نتیجه، پوستی صاف و درخشان داشته باشید. کمی کرم مرطوب‌کننده با کیفیت که برای پوست صورت شما مناسب است را روی آن بزنید. یادتان باشد بسیار مهم است که این فضاهای خالی را، تا جایی که می‌توانید به شکلی طبیعی پر کنید. برای رسیدن به این هدف حتما باید مداد و یا سایه ابرو را به خوبی محو کنید تا خطوط آن اصلا مشخص نشود. اگر دوست دارید که ریمل شما مدت زمان بیشتری دوام داشته باشد و خیلی زود خشک نشود، وقتی درب ریمل را باز می‌کنید به هیچ وجه برس آن را چند بار بالا و پایین نکنید.

  بهترین آنلاین 1b4bdc75 برنامه ها که در مطالعات اسب 2023 | RoyalHorse

آرایش چشم بدون دانستن مدل چشم و میکاپ مناسب مدل چشم، نتیجه‌ای عکس ایجاد می‌کند. اگر کمی سایه چشم، ریمل و یا خط چشم بر روی پوست‌تان پخش شده است، می‌توانید با استفاده از یک گوش پاک‌کن آن را پاک کنید. اینکه ریمل خود را به چه شکلی در دستتان نگه میدارید نکته بسیار مهمی است. سعی کنید همیشه قبل از ریمل زدن، مژه‌های خود را با استفاده از یک فرمژه با کیفیت، کمی فر کنید.