آرایش لایت شیک و مجلسی برای خانم ها مجله سفیر

آرایش لایت شیک و مجلسی برای خانم ها مجله سفیر

می‌توانید برای گونه‌ها از رژگونه‌های برنزه نیز استفاده کنید. نکته‌ای که در مورد استفاده از کرم‌پودر و پنکیک باید بدانید این است که در آرایش لایت از مقدار کمی از این محصولات استفاده کنید. یا میزان استفاده‌ی خود را کاهش دهید یا اینکه از محصولات بسیار سبک استفاده کنید.

  • پاسخی قطعی و اندازه و سایز مشخصی برای محل استفاده از رژ گونه وجود ندارد.
  • برای پوشاندن تیرگی‌های زیر چشم می‌توانید از کانسیلر مخصوص چشم استفاده کنید.
  • کافی است که آن را با دیگر لوازمِ آرایش ترکیب کنید و همه رنگ ها را در یک دیگر محو کنید.
  • به همین خاطر اگر مراسم عروسی‌تان نزدیک است به راحتی می‌توانید با توجه به نوع سلیقه‌تان یا ترندهای مد روز زیباترین مدل آرایش را انتخاب کنید.

این کار کمک می‌کند تا پوست از هر گونه آلودگی و چربی اضافه پاک شود. همچنین میکاپ روی پوست تمیز، طراوت صورت را بیشتر می‌کند. در سال 2021 ریمل را نباید زیاد استفاده کنیم اما در سال 2016 ریمل بیش‌تر ترند بود. خط چشم را در سال 2016 تا اواخر 2020 تا گوشه داخلی چشم می‌زدیم اما اکنون فقط باید به چشم کمی حالت دهیم. –  از مقداری سایه چشم لایت که با لباس و آرایش شما هم‌خوانی دارد برای پشت چشم خود استفاده کنید. در این مرحله از کرم پودر سبک استفاده کنید یا با استفاه از کانسیلر لکه‌های پوستی خود را بپوشانید.

  لیست انواع لوازم آرایش چشم و کاربرد آن‌ها حیات پرفیوم

آرایش لایت چیست و چطور یک میکاپ ملایم بی نظیر داشته باشیم؟

به دنبال ماده ای باشید که برای گونه و لب خیلی خوب می نشینند. • به کمک مداد داخل ابروها و خارج آن را به خوبی پر کنید. • مژه های خود را به کمک فرمژه ، فر نمایید و سپس روی آن ریمل بزنید. • از همین رنگ قهوه ای در امتداد خط مژه انتهایی استفاده کنید تا بتوانید آن را تیره تر سازید. نیازی به مالش اسپری یکبار مصرف نیست، زیرا طی چند ثانیه به طور طبیعی خشک می شود. همانطور که می‌دانید، نحوه این آرایش در سال‌های مختلف تغییر می‌کند.

آرایش عروس جدید

برای آرایش ملایم لازم است ابتدا به زیرسازی پوست‌تان بپردازید. چه کرم‌هایی قبل از آرایش کردن لازم است به پوست‌تان بزنید؟ بهترین چیزی که می‌توانید استفاده کنید، کرم‌های بی بی است. مقدار کمی از آن‌ها را روی صورت بزنید و در تمام پوست پخش کنید.

لازم به ذکر است بهتر است رنگی را برای رژ لب خود انتخاب کنید که با لب شما نیز هم‌خوانی داشته باشد. برای یک آرایش لایت بهترین گزینه‌ها رنگ‌های گوشتی، نود (هم‌رنگ پوست) و صورتی روشن است. در این نوع از میکاپ لایت، از رنگ‌های بسیار ملایم استفاده می‌شود که به اصطلاح به این نوع رنگ‌ها نود و اسموکی می‌گویند.