آرایش صورت چگونه است؟ همه چیز درباره آرایش صورت مجله سفیر

آرایش صورت چگونه است؟ همه چیز درباره آرایش صورت مجله سفیر

علت اینکه به این مدل از میکاپ، آرایش اروپایی می گویند، به این دلیل است که در مناطق اروپایی برای میکاپ عروس از این سبک آرایش استفاده می کنند. شما می توانید به عنوان میکاپ روزانه نیز از آرایش ملایم و اروپایی استفاده کنید تا چهره ای شاداب، ظریف و طبیعی داشته باشید. بنابراین بهتر است، در ابتدا صورت خود را بشویید و تمیز کنید. کرم مرطوب کننده باعث نرمی پوست شده و زیر سازی آرایش را راحت تر می‌کند. همچنین این کرم از پوست در برابر خشکی محافظت کرده و مانع از پوسته پوسته شدن پوست در زیر کرم زیرساز می‌شود. در این مقاله شما را با مراحل آرایش صورت به ترتیب آشنا کردیم تا میکاپی زیبا‌تر و حرفه‌ای تر داشته باشید.

  • آرایش صورت ساده و طبیعی یا آرایش نسبتا غلیظ و جذاب، مراحل مشابهی دارد.
  • بهتر است برای اینکه مطمئن شوید چه مدل ابرویی به صورت و چشم‌هایتان می‌آید به متخصص این حرفه مراجعه کنید.
  • شما می توانید به عنوان میکاپ روزانه نیز از آرایش ملایم و اروپایی استفاده کنید تا چهره ای شاداب، ظریف و طبیعی داشته باشید.
  • اگر در هر کدام از مراحل گفته شده، سوالی دارید، خوشحال می‌شویم در بخش دیدگاه‌ها پاسخگوی شما همراهان عزیز مجله زیبایی میس و مستر باشیم.
  • پرایمر لب ریزساخت آرایش است که قبل از لوازم آرایشی لب استفاده میشوند.
  اقدامات قبل از میکاپ، میکاپ چیست؟ همه چیز در مورد میکاپ و سبک های آن فارسی بیوتی

در پایان باید آرایش چشم خود را با ریمل تکمیل کرده و به مژه‌ها نظم بدهید. بعد از تکمیل مراحل زیرسازی آرایش صورت، باید کمی رنگ به چهره خود اضافه کرده و ویژگی‌های خاص آن را برجسته کنید. یک برنزر مناسب می‌تواند، پوست شما را مانند آفتاب درخشان و شاداب کند.

– مرحله پاکسازی پوست

همچنین شما می توانید برای رفع مشکلات آرایشی خود با تیم پشتیبانی چهره آرا تماس بگیرید و سوالات خود را از این تیم بپرسید. همینطور در مجله اینترنتی چهره آرا می توانید به صورت رایگان از مقالات تخصصی و آموزشی در حوزه آرایش و بهداشت استفاده نمایید. آرایش صورت، به معنای برجسته کردن زیبایی های چهره و پنهان کردن نواقص آن است. یک میکاپ حرفه ای و جذاب، در نهایت سبب ایجاد تعادل در چهره با جلوه ای طبیعی خواهد شد. امروزه، سبک های مختلفی از آرایش صورت وجود دارد که می توانید بر اساس فرم چهره و سلیقه خود و مکان یا زمانی که در آن حضور دارید، سبک آرایشی مناسب خود را انتخاب کنید. تناژ این سایه باید به رنگ پوست نزدیک باشد؛ نه خیلی روشن و نه خیلی تیره تر.

آرایش اسموکی

با استفاده از ژل ابرو می‌توانید ابروهای خود را بالا نگه دارید. از هایلایترهای پودری یا کرمی می‌توانید برای روشن‌تر کردن نواحی عمیق پوست، استفاده کنید. اگر هایلایتر کرمی دارید، باید قبل از پودر فیکس از آن استفاده کنید. گوشه‌های داخلی چشم، زیر ابروها، مرکز گودی بالای لب و بالا و کنار استخوان گونه جاهایی است که می توانید هایلایتر بزنید. ولی در نظر داشته باشید که این کار، پوست را در معرض باکتری‌های بیشتری قرار می‌دهد.

  مراقبت بعد از تزریق ژل لب + مشاوره رایگان و شماره تماس【سال 1402】

ترتیب ارایش صورت با ضدآفتاب و مرطوب کننده

برای پر نشان دادن ابروهایتان می‌توانید به کمک مداد ابرو و یا سایه‌ی ابرویی که همرنگ و یا یک درجه روشن‌تر از رنگ موی شما می‌باشد این کار را انجام دهید. برای راحت‌تر انجام دادن این کار می‌توانید به کمک مداد ابتدا فرم ابرو را بکشید و سپس داخل آن را به صورت هاشوری پر کنید. در این مرحله از آرایش صورت پشت پلک های خود را با استفاده از روش های تک رنگ یا چند رنگ سایه بزنید. در نظر داشته باشید که مدل سایه را حتما متناسب با مدل چشم های خود انتخاب نمایید. هایلات کردن در نقطه مقابل کانتور قرار دارد و به معنی روشن تر کردن بخش های از صورت به منظور برجسته نمایی بیشتر است.