آرایش صورت؛ چگونه آرایشگر خود باشیم؟ کیوت مگ

آرایش صورت؛ چگونه آرایشگر خود باشیم؟ کیوت مگ

بیشتر آرایش‌هایی که روی مژه‌های پرپشت تمرکز کرده‌اند، این کار را با استفاده از چند لایه ریمل انجام داده‌اند اما در موارد معدودی نیز از مژه‌ی مصنوعی استفاده شده است. هدف از این مدل آرایش پوست، نمایش تازگی، شادابی و سلامت صورت است. یکی از روش‌ها برای اینکه ریمل و مژه را پرحجم تر نشان دهید، بین دو لایه ریمل، مقداری پودر بچه به مژه‌ها بزنید.

  • یکی از چیزهایی که می‌تواند تعیین کند شما در  آرایش صورت خود چقدر مهارت دارید استفاده به‌اندازه از مواد آرایشی است.
  • از مرکز لب‌ها شروع کنید و رژ لب را به دو طرف لب‌ها پخش کنید.
  • بنابراین افراد دارای صورت مستطیلی باید مدل موی متوسطی انتخاب کرده و در ناحیه‌ی گوش‌ها، به موها، انحنا و پیچ و تاب دلپذیری ببخشید.

فرم کلی صورت‌تان، رنگ پوست، فرم و رنگ چشم، فاصله چشم‌ها، فرم بینی و شکل لب و رنگ آن مواردی هستند که برای آرایش حرفه ای صورت باید آن‌ها را در نظر داشته باشید. در این مقاله مفصلا به آموزش آرایش صورت مانند آرایشگران حرفه‌ای پرداختیم. قبل از اینکه ریمل بزنید، از فرمژه استفاده کنید تا مژه‌ها بیشتر حالت بگیرند. برای بیرون آوردن ریمل هیچوقت آن را درون تیوب پمپ نکنید؛ زیرا با این کار هوا وارد ریمل شده و آن را خشک می‌کند.

  خرید قسطی کوییک مطلبی جامع درباره تهیه خودروی کوییک وام خودرو ماشینیتو | technofield

مدل آرایش صورت دخترونه پرطرفدار زیبا و متفاوت امروزی ترند و جذاب

کانتور کردن به عنوان یکی از تکنیک های بسیار پرطرفدار در دنیای میکاپ، به معنای تیره کردن بخش های از صورت به منظور عمق نمایی بیشتر است. با استفاده از کانتور می توانید نواقص صورت خود را برطرف نمایید. به طور کلی باید زیر گونه ها، پایین لب، لبه های تیغه های بینی و بالای پیشانی را به وسیله یک برنزر با قلم کانتور، تیره کنید و سپس فید نمایید.

لنز چشم رنگی الگانس رنگ Gold کد 315 Elegance

مهم‌ترین نکته در استفاده از کرم پودر، این است که رنگی مطابق با تون رنگی طبیعی پوست‌تان (نه روشن‌تر و یا تیره‌تر) انتخاب کنید. با این کار رنگ صورت‌تان تفاوت فاحشی با رنگ دیگر قسمت‌های بدن‌تان پیدا نمی‌کند و آرایش‌تان طبیعی‌تر به نظر می‌رسد. به طور کلی بهتر است کرم پودر پایه را یک درجه تیره‌تر از رنگ طبیعی پوست انتخاب کنید. حالا که پوستتان به خوبی مرطوب شده است، باید به سراغ مهم‌ترین مرحله زیرسازی آرایش صورت یعنی پرایمر بروید. پرایمر باعث می‌شود، آرایش تازه به نظر رسیده و در اصطلاح حالت ماسیده به خود نگیرد.

مواد لیفت شماره 3 لومانسا Lomansa

رژهای براق و مایع برای این لب‌ها مناسب نیستند و معمولا رژهای مات جلوه زیباتری روی این لب‌ها ایجاد می‌کنند. مرحله بعد برای انتخاب کرم پودر در آموزش آرایش صورت این است که ته رنگ پوست‌تان را شناسایی کنید. اگر پوست شما طلایی، زرد و یا زیتونی رنگ باشد، ته رنگ پوست شما گرم (رنگ پوست سبزه) است.

  خانه‌های ویلایی بهترین نمونه کارهای جهان گروه معماری بام | villatobesaz